جمعه, 03 بهمن 1399 - Friday, 22 January 2021
کد خبـر : 5450
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ۱۱:۱۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

اجرای زنده هنرمندان گناوه‌ای در فضای مجازی

 هنرمندان شهرستان گناوه باتوجه به شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی مردم برای پرکردن اوقات فراغت آنان با اجرای برنامه‌های زنده هنری در خانه و نمایش آن از طریق فضای مجازی به پویش در خانه بمانیم کمک می‌کنند.

آوای پارسیان :رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی گناوه روز سه شنبه در این مورد گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی فعالیت های هنری در جمع، مسئولان انجمن‌های هنری و هنرمندان شهرستان بیکار ننشستند و فعالیت های فرهنگی و هنری را در فضای مجازی بصورت آنلاین ارایه  می‌دهند.

 

 

 

علیرضا سبحانی افزود: این قشر برای ارائه فعالیت‌های  فرهنگی و هنری خود در زمان خاص مبارزه با ویروس کرونا که باید  در این روزها و شبها در خانه  بمانیم تا این بیماری را نابود کنیم، برای مردم با هنر خود بصورت آنلاین در خانه هنرنمایی می‌کنند.

 

 

 

وی اظهار داشت: هر کدام از هنرمندان  در رشته‌های نمایش، موسیقی، انجمن ادبی و خوشنویسی و تجسمی فعالیت خود را بصورت آنلاین لایو گذاشته یا ضبط کرده  و در پیج‌ها و گروه‌ها و در فضای مجازی می‌گذارند. 

 

 


رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی گناوه بیان کرد: این برنامه با نام " گناوه آنلاین هنر " ، " هنرنمایی هنرمندان بندر گناوه در خانه"  تا روز پایان از بین بردن ویروس کرونا  اجرا  می‌شود.

 

 

 

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.       

     

   گناوه ایرنا

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه