چهارشنبه, 01 بهمن 1399 - Wednesday, 20 January 2021
کد خبـر : 5459
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ۱۰:۲۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

بازار تجاری گناوه همچنان تعطیل است

 رئیس اتاق اصناف گناوه گفت: خبر بازگشایی بازار تجاری این بندر که در فضای مجازی منتشر شده شایعه است و تعطیلی این بازار همچنان ادامه دارد.

آوای پارسیان : سیدفخرالدین حسینی روز شنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: براساس دستورالعمل اجرایی فاصله‌گذاری اجتماعی کشور تعطیلی بازار تجاری و دیگر صنوفی که نیازی به فعالیت ندارند تداوم دارد.

 

 

 

وی اضافه کرد: هرگونه تصمیمی در باره تعطیلی یا دایر بودن بازار گناوه از طریق کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا این شهرستان اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

 

حسینی اظهارداشت: با توجه به اینکه شهرستان گردشگری گناوه درطول سال بویژه فصول پایانی سال و تعطیلات نوروز با ورود شمار زیادی از هموطنان قصی نقاط کشور مواجه می‌شود اتحادیه اصناف این شهرستان  بازار این بندر را از هفتم اسفند سال گذشته با مشارکت و همیاری خودجوش بازاریان برای جلوگیری از مسافرت ساکنان استان‌های درگیر با ویروس کرونا به این منطقه و سلامتی شهروندان تعطیل کرد.

 

 

 

 رئیس اتاق اصناف گناوه گفت: دستفروشان هم با اتحادیه‌ها همکاری و از فعالیت در این مدت پرهیز کردند.

 

 

 

وی خاطرنشان کرد: بازاریان و دستفروشان مجتمع تجاری گناوه با تعطیل کردن مغازه‌های خود سهمی مهم دربرابر شیوع بیماری کرونا در استان بوشهر و این شهرستان ایفا کردند و با این اقدام از یک فاجعه و خطر بزرگ بر سلامت مردم این منطقه جلوگیری کردند.

 

 

 

بازار تجاری گناوه از بازارهای معروف و پر مشتری  کشور و یکی از نقاط گردشگرپذیر استان بوشهر است.         

 

 

 گناوه ایرنا

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه