چهارشنبه, 01 بهمن 1399 - Wednesday, 20 January 2021
کد خبـر : 5489
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ ۱۱:۰۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

یک گروه جهادی‌ تجهیزات رفاهی به نقاهتگاه بیمارستان گناوه اهدا کرد

 گروه جهادی "گناوه سربلند" در استان بوشهر همپا و همگام با دیگر گروه‌ها در عرصه سلامت، تجهیزات و امکانات رفاهی به نقاهتگاه بیمارستان امیرالمومنین (ع) این شهرستان برای استفاده به بیماران کرونایی اهدا کرد.

آوای پارسیان : مسئول گروه جهادی گناوه سربلند روز شنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: این گروه جهادی که درنظر دارد در برطرف کردن آسیب‌ها و معضلات اجتماعی شهرستان برنامه‌ریزی کند، با همفکری و تعامل اعضای خود از بدو شیوع ویروس کرونا گام‌های موثری در مقابله با این بیماری برداشته‌است.

 

 

 

سجاد امیری افزود: این گروه در اولین مرحله فعالیت خود به تولید و توزیع ماسک اقدام و در یک اقدام جهادی دیگر به نقاهتگاه بیماران کرونایی در بیمارستان شهر تجهیزات و امکانات اهدا کرده‌است.

 

 

 

وی گفت: در این ارتباط به همت جمعی از جهادگران گناوه ای این گروه قسمتی از فضای موجود بیمارستان  به  ۸ تخت یک نفره با تمامی‌ امکانات جهت گذراندن دوران نقاهت بیماران کرونایی تجهیز شد.

 

 

 

مسئول گروه جهادی گناوه سربلند اظهار داشت : خوشخواب و پتو تک نفره و مسافرتی هر کدام ۸ عدد، یخچال ۲ دستگاه، تلویزیون ۳۲ اینچ ۲ دستگاه، کولر گازی ۲ دستگاه ، پارچ آب ۸ عدد، لیوان آب خوری ۴ بسته، لیوان چایی ۴ بسته، قندون ۲ بسته، سینی ۱۰ عدد، گل میز، فلاسک چای و بالشت ۸ عدد، کتری برقی ۳ عدد، دمپایی ۱۸ جفت و موکت کف پوش ۲۰۰ متر از دیگر اقلام اهدایی این گروه به مکان نقاهتگاهی بیمارستان امیرالمومنین (ع) این شهر است.

 

 

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.   

 

گناوه اایرنا

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه