چهارشنبه, 12 آذر 1399 - Wednesday, 02 December 2020
کد خبـر : 5501
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ ۱۱:۳۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

یک فروند کشتی و بالگرد برای انتقال بیماران از سکوهای نفت و گاز اختصاص یافت

یک فروند کشتی و بالگرد برای انتقال بیماران از سکوهای نفت و گاز اختصاص یافت

آوای پارسیان : وحید مالکی رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با اشاره به اقدام‌های انجام‌‌گرفته برای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا گفت: براساس توصیه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیمارستان‌های توحید جم و خارک آماده پذیرش همه بیماران هستند، ضمن آنکه در این دو بیمارستان تمهید‌های لازم برای تامین تجهیزات حفاظت فردی و وسایل مورد نیاز نیروهای درمان پیش‌بینی شده است.

 

 

 

او افزود: یک فروند کشتی و بالگرد نیز به‌ منظور انتقال بیماران پیش‌بینی شده است تا در صورت نیاز کارکنان از سکو‌های نفت و گاز و جزایر به بیمارستان‌های تعیین‌شده منتقل شوند.

 

 

 

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با تاکید بر رعایت ضوابط وزارت بهداشت در بیمارستان‌های صنعت نفت، بیان کرد: جداسازی بیماران تنفسی در بیمارستان توحید جم انجام گرفته است، ضمن آنکه همه آزمایش‌ها در این بیمارستان انجام و برای نتیجه نهایی به بوشهر فرستاده می‌شود.

 

 

 

مالکی افزود: مکان‌هایی نیز به عنوان نقاهتگاه بیماران پیش‌بینی شده است تا در صورت نیاز، بیماران کرونایی پس از بهبودی به آنجا منتقل شوند.

 

 

 

او  گفت: با کمک‌های وزارت نفت و دانشگاه علوم‌پزشکی بوشهر، در زمینه تجهیزات پزشکی و دارو هیچ کمبودی در این استان نداریم.

 

 

 

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با تاکید بر اولویت حفظ سلامت کارکنان و جوامع پیرامونی، بیان کرد: ورود و خروج کارکنان به مناطق عملیاتی صنعت نفت در استان بوشهر محدود شده و پرواز‌ها به کمترین حد ممکن رسیده است.

 

 

انتهای پیام/ک               

 

 

   

باشگاه خبرنگاران جوان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه