پنج شنبه, 06 آذر 1399 - Thursday, 26 November 2020
کد خبـر : 5503
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ ۱۲:۰۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به روستاییان تنگستان پرداخت شد

فرماندار تنگستان استان بوشهر گفت: این این شهرستان سال گذشته برای ۵۵۲ طرح ۴۰۰ میلیارد ریال در بخش تسهیلات اشتغال روستایی، مشاغل خانگی و پشتیبان جذب کرد.

آوای پارسیان : عبدالحسن رفیعی‌پور روز سه‌شنبه در کارگروه مشترک اقتصاد مقاومتی و اشتغال شهرستان تنگستان افزود: عملکرد این شهرستان در این بخش مثبت و در جایگاه سوم در بین شهرستان‌های استان بوشهر قرار دارد.

 

 

 

وی با تاکید بر ضرورت توجه به مسائل اقتصادی و رفع موانع تولید اضافه کرد: بحث‌های اقتصادی یک پروژه نیست که بتوان برای آن برنامه زمانبندی تعریف کرد بلکه  برای اینکه به نتیجه قابل قبولی دست یابیم همه باید در شهرستان به خوبی تلاش کنند.

 

 

 

رفیعی پور افزود: ما در جنگ اقتصادی قرارداریم به همین دلیل نیازمند جهاد اقتصادی هستیم و باید تلاش کنیم  با نظارت بر طرح های اشتغال‌زایی به کار  پایدار کمک شود.

 

 

 

وی تاکید کرد: برای شفافیت در پرداخت تسهیلات، لیست همه افراد و طرحهایی که اقدام به دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی کرده‌اند در سایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درج و قابل دسترسی برای عموم است.

 

 

 

در این نشست استفاده از تسهیلات اشتغال بنیاد برکت،  ثبت نام از کارگران آسیب دیده در اثر شیوع ویروس کرونا، پیگیری برای واگذاری طرح های تملیک شده بانک‌ها و واگذاری به سرمایه گذار جدید از مواردی بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.     

 

 

 

 بوشهر ایرنا

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه