یکشنبه, 05 بهمن 1399 - Sunday, 24 January 2021
کد خبـر : 5509
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ ۱۱:۳۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

برنامه‌ای برای جیره‌بندی آب شرب اهرم در فصل تابستان نداریم

فرماندار تنگستان گفت: به رغم مشکلات کمبود آب شرب، برنامه‌ای برای اجرای جیره بندی آب در فصل تابستان در سطح شهر اهرم نداریم.

آوای پارسیان : عبدالحسن رفیعی‌پور در این گفت‌وگو با اشاره به وارد مدار کردن چاه شماره ۲ استیجاری شهر اهرم اظهار داشت: با تأمین هزار متر مکعب آب از دو حلقه چاه استیجاری، در حال حاضر از نظر تأمین و توزیع آب در نقطه تعادل هستیم.

 

 

 

وی اضافه کرد: با اقدامات انجام شده امیدواریم به صورت تمام وقت در شهر اهرم، آب داشته باشیم و امسال جیره بندی آب در شهر اهرم حذف خواهد شد.

 

 

 

رفیعی پور بیان داشت: در کنار درخواست برای همکاری مردم در صرفه جویی و رعایت مصارف بهینه آب، اقدامات فنی و بهره برداری برای ایجاد ظرفیت‌های جدید تأمین آب برای روستاهای بخش مرکزی و بخش دلوار در دستور کار قرار دارد.

 

 

 

وی با اشاره به افزوده شدن منابع جدید تأمین و تولید آب ابراز امیدواری کرد: در صورت استمرار همکاری مشترکین در رعایت مصارف بهینه، ادامه نوسازی خطوط لوله و نیز عدم بروز شکستگی‌های خطوط اصلی، تابستان امسال با کمترین پیامد ناشی از کمبود آب در شهرها و روستاهای شهرستان تنگستان سپری شود.

 

 

 

رفیعی‌پور تصریح کرد: با اقدامات مدیران سابق و تلاش‌های مدیر فعلی آبفا، بخش عمده‌ای از مشکلات آب روستاهای جنوبی بخش دلوار رفع شده، ولی هنوز با نقطه مطلوب در تأمین و توزیع آب در روستاهای بخش دلوار فاصله داریم و امیدواریم تا یک ماه آینده به نقطه مطلوب دست پیدا کنیم.         

 

 

 

منبع : خبرگزاری مهر استان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه