سه شنبه, 06 آبان 1399 - Tuesday, 27 October 2020
کد خبـر : 5557
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۰۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

سرقت تابلوهای راهنما و ایمنی در جاده‌های دیر

 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیر استان بوشهر گفت: ۱۰۰ تابلو علائم راهنمایی و ایمنی در جاده‌های این شهرستان در سال گذشته سرقت شده‌است

آوای پارسیان : مهدی رسالت پیشه  روز گذشته به رسانه ها اعلام کرد: خسارت سرقت و مفقود شدن تابلوهای هشداری در محورهای شهرستان دیر در سال گذشته بیش از ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده‌است.

 

 

 

وی اضافه کرد: نصب علائم و تابلوهای هشدار دهنده در جاده‌ها یکی از وظایف این اداره  است اما روزانه تعداد قابل توجهی از این علائم  به سرقت می‌رود.

 

 

 

رئیس  اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای شهرستان دیر ادامه داد: علائم جاده‌ای سرقت شده با قیمت‌های بسیار اندکی فروخته می‌شود، در حالیکه این اداره‌ باید برای خرید و نصب مجدد آنها هزینه‌های سنگینی را متحمل می‌شود.

 

 

 

وی افزود: با توجه به تردد خودروهای زیادی در راه‌های ارتباطی این شهرستان، سرقت این علایم به طور قطع در افزایش تصادفات و تلفات جاده ای تاثیرگذار است.

 

 

 

رسالت پیشه در باره فعالیت‌های این اداره در سال گذشته اظهارداشت: خط کشی چهار کیلومتر هشت خطه،  محور ساحلی ۳۴ کیلومتر سه خطه و آسفالت ضلع غربی دیر به طول ۶ کیلومتر به عرض ۱۷ متر بخشی از اقدامات این اداره است.

 

 

 

وی ، از مردم خواست در صورت مشاهده سرقت و یا خرید و فروش تابلوهای علائم جاده‌ای، مراتب را برای  رسیدگی فوری به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

ایرنا بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه