شنبه, 15 آذر 1399 - Saturday, 05 December 2020
کد خبـر : 5560
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۳۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

فرماندار تنگستان: پروژه جدید در تنگستان تعریف نمی‌شود/ تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام

 فرماندار تنگستان گفت: امسال پروژه جدیدی در تنگستان تعریف نمی‌شود و به دنبال تکمیل طرح‌های نیمه تمام در سطح شهرستان هستیم.

به گزارش آوای پارسیان به نقل از خبرگزاری مهر ، عبدالحسن رفیعی پور عصر چهارشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان تنگستان ضمن تاکید بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام برای هفته دولت و دهه فجر امسال اظهار داشت: مدیر باید تمام تلاش خود را انجام دهد که یک ریال از بودجه شهرستان برگشت داده نشود زیرا برگشت اعتبار به معنی این است که نسبت به توسعه شهرستان بی توجهی شده است.

 

 

 

وی بیان داشت: عملکرد مدیران در جذب اعتبار بسیار مهم است و ما نباید تنها به اعتبارات شهرستان اکتفا کنیم و مدیر باید از منابع در اختیار استان و مدیران کل استفاده کنند.

 

 

 

فرماندار تنگستان اولویت بندی را یکی از نکات مهم حل مشکلات شهرستان دانست و گفت: برنامه ریزی بر اساس حل مشکلات در حوزه‌های موجود شهرستان صورت گرفته و در حوزه‌های آب آشامیدنی، راه‌های ارتباطی، مبلمان شهری، نوسازی مدارس و بهداشت و درمان مشکلات اساسی داریم که اولویت امسال شهرستان در توزیع اعتبارات است.

 

 

 

وی افزود: امسال در نظر داریم که بودجه برای پروژه‌های جدید تعریف نشود تا بتوانیم پروژه‌های نیمه تمام و طرح‌هایی که رضایتمندی مردم را در پی دارد تکمیل و به سرانجام برسانیم.

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه