پنج شنبه, 03 مهر 1399 - Wednesday, 23 September 2020
کد خبـر : 5599
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۴۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس: به مسئولیت‌های اجتماعی خود پایبندیم/ به توانمندی نیرو‌های بومی اعتقاد داریم

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بر پایبندی این سازمان به مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به توسعه مناطق پیرامونی تاکید کرد.

آوای پارسیان : ایرج خرمدل که به تازگی به عنوان مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس  منصوب شده است، در نشست با استاندار بوشهر بیان کرد: تسهیل سرمایه گذاری و توجه به مسئولیت‌های اجتماعی از اولویت‌های مهم منطقه ویژه پارس است.

 

 

 

 

 

او افزود: منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در کنار اهداف توسعه ای، تولید و صادرات، در قالب مسئولیت‌های اجتماعی، وظایفی را نسبت به منطقه پیرامونی برای خود تعریف کرده است و شورای راهبردی و کمیته مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه پارس، به دنبال استفاده از ظرفیت‌های موجود برای خدمت به مردم استان و به خصوص مناطق پیرامونی صنعت نفت در پارس جنوبی هستند.

 

 

 

 

 

 

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ادامه داد: کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی در پارس جنوبی، تامین و بهبود شاخص‌های سلامت، پیگیری برای اجرا و تکمیل طرح‌های اجتماعی، فرهنگی و ارتقاء اشتغال پایدار منطقه با تقویت حوزه‌های خدماتی، فنی مهندسی و استفاده از ظرفیت منطقه در راستای جلب سرمایه و ایجاد کارگاه‌ها و صنایع پایین دست و تکمیلی زنجیره تامین و تولید را برای خدمت به مردم منطقه دنبال می‌کنیم.

 

 

 

 

 

 

اعتقاد به توانمندی نیرو‌های بومی

خرمدل تاکید کرد: به توانمندی نیرو‌های بومی استان و منطقه اعتقاد داریم و ضمن استفاده از نیرو‌های متخصص با اولویت بومی استان در مشاغل مدیریتی پارس جنوبی سعی ما بر این است که با استفاده از مراکز آموزشی فنی و حرفه‌ای نیاز‌های آینده صنعت نفت در این منطقه را از بین جوانان همین استان و منطقه تامین کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

او افزود: در بخش‌های زیربنایی، راهسازی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی، بهداشت و درمان، آبرسانی فعالیت‌های خوبی صورت گرفته که متناسب با بودجه آن‌ها را تقویت خواهیم کرد تا بتوانیم به بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی خود در قبال مردم استان عمل کرده باشیم.

 

 

 

 

 

 

پرداخت به موقع مطالبات

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس همچنین در نشست با فرمانده سپاه امام صادق (ع) گفت: به دنبال ایجاد اشتغال پایدار از طریق زمینه سازی و تسهیل سرمایه گذاری در صنایع پایین دستی نفت در پارس جنوبی هستیم.

 

 

 

 

 

 

خرمدل افزود: این شرایط سبب می‌شود که ضمن تکمیل زنجیره تامین و تولید، به عملیاتی شدن شعار امسال مبنی بر جهش تولید نیز جامه عمل بپوشانیم.

 

 

او بیان کرد: هم راستا با این فعالیت‌ها، موضوع آموزش تخصصی مشاغل خدماتی، فنی و مهندسی مورد نیاز آینده پارس جنوبی نیز دنبال می‌کنیم تا زمینه هدفمند و پایدار به کارگیری نیرو‌های متخصص بومی در پارس جنوبی محقق شود.

 

 

 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: یکی دیگر از مهمترین اولویت‌ها در فصل جدید کاری، توجه ویژه به پرداخت به موقع مطالبات شاغلان در پارس جنوبی است.

 

 

 

خرمدل تاکید کرد: افزایش خدمات فرهنگی، ورزشی، بهداشتی و درمانی برای ساکنان مناطق پیرامونی در کنار طرح‌های نخبه پروری و ارتقاء میزان دانش محصلین مدارس را در برنامه کاری قرار داده ایم.

 

 

 

انتهای پیام/ک   

 

 

                       

 باشگاه خبرنگاران جوان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه