شنبه, 03 آبان 1399 - Saturday, 24 October 2020
کد خبـر : 5603
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

برنامه‌های سازمان پارس موزه سیراف در هفته میراث فرهنگی آغاز شد

 مدیر سازمان مردم نهاد پارس موزه سیراف گفت: این سمن به مناسبت پاسداشت هفته میراث فرهنگی و روزجهانی موزه اجرای ۱۵ برنامه را آغاز کرده‌است.

آوای پارسیان : محمد کنگانی روز یکشنبه در این ارتباط افزود: گلریزان دریایی به مناسبت شهادت جمعی از کادر نیروی دریایی ارتش، حضور در یادمان شهدای گمنام و تجدید عهد با شهیدان و دیدار با فرماندار شهرستان کنگان از جمله برنامه‌های سازمان مردم نهاد (سمن) پارس موزه سیراف برای بزرگداشت هفته میراث فرهنگی است.

 

 

 

وی بیان کرد: اهداخون اعضای موسسه، نشست‌های جداگانه با امام جمعه و بخشدار سیراف، پاک‌سازی موزه این بندر تاریخی و نشست تخصصی با باستان شناسان و فعالان گردشگری از دیگر برنامه‌های این سازمان مردم نهاد برای بزرگداشت هفته میراث فرهنگی است.

 

 

 

کنگانی ادامه داد: برپایی نمایشگاه اسناد خلیج فارس با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد کنگان از جمله برنامه‌های محوری برای بزرگداشت روز موزه است.
وی افزود: راه‌اندازی بانک سفال باحضور باستان شناسان و داوطلبان علاقمند کشوری، درختکاری، برگزاری مسابقه‌های عکس سیراف و مجازی شعر در ارتباط با فرهنگ و تاریخ سیراف و تجلیل از گروهی از باستان شناس از جمله برنامه‌های سازمان پارس موزه سیراف در این هفته است.

 

 

 

28 اردیبهشت تا دوم خردادماه به عنوان هفته میراث فرهنگی نام‌گذاری شده‌است. 

 

           

بوشهر ایرنا

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه