دوشنبه, 31 شهریور 1399 - Monday, 21 September 2020
کد خبـر : 5619
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

اثر کودک دیلمی به مرحله نهایی پویش ملی با کتاب در خانه راه یافت

 اثر سروش دیلمی کودک مستعد شهرستان دیلم از توابع استان بوشهر به مرحله پایانی پویش ملی کتاب در خانه راه یافت.

آوای پارسیان : رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیلم گفت: پویش با کتاب در خانه ویژه آخرین نوروز قرن، همزمان با آغاز شرایط قرنطینه بیماری کرونا در کشور به ابتکار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد که در مرحله ابتدایی یکهزارو ۳۸  اثر از کل کشور به دبیرخانه این پویش ارسال و استان بوشهر با ۱۴۷ اثر رتبه دوم را پس از گلستان از آن خود کرد.

 

 

 

زهره محنایی افزود: هیات داوران  این پویش پس از بررسی آثار ارائه شده به دبیرخانه و با در نظر گرفتن شاخص‌های خلاقیت در اجرا، ارائه الگوی مناسب ترویج کتابخوانی، جذابیت شنیداری و دیداری، حفظ زمان بندی مناسب اجرا و توجه به گسترش بهداشت فردی و اجتماعی چندین اثر را برای داوری در مرحله پایانی انتخاب کردند.

 

 

 

وی گفت: در داوری مرحله پایانی  آثار ارائه شده به دبیرخانه ملی پویش با کتاب در خانه ویژه آخرین نوروز قرن، سروش دیلمی از مدرسه فردای سبز شهرستان دیلم به مرحله نهایی این رویداد فرهنگی راه یافت.

 

 

 

پویش با کتاب در خانه  بر اساس طرحی از دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتاب‌خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری ستاد هماهنگی  شهرها و روستاهای دوستدار کتاب و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی تمامی استان‌ها  شروع به کار کرده بود.

 

 

 

در این پویش، کودکان و نوجوانان سراسر ایران، درکلیپ‌های کوتاه دو دقیقه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کردند به معرفی کتابی که در فضاهای قرنطینه خانوادگی مطالعه کرده بودند.   

 

         

 گناوه ایرنا

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه