دوشنبه, 07 مهر 1399 - Sunday, 27 September 2020
کد خبـر : 5629
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

فرماندار تنگستان: تنگستان با کمبود نیروی انسانی و تعداد زیاد مدارس تخریبی روبرو است

فرماندار تنگستان گفت: تنگستان با کمبود نیروی انسانی و تعداد زیاد مدارس تخریبی روبرو است.

به گزارش آوای پارسیان به نقل از خبرگزاری مهر ، عبدالحسن رفیعی پور عصر سه‌شنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش تنگستان با اشاره به جایگاه والای آموزش و پرورش اظهار داشت: توجه ویژه به مسائل و مشکلات آموزش و پرورش یکی از مهمترین وظایف مسولان است.

 

 

 

 

وی تصریح کرد: برای توسعه و پیشرفت هر جامعه و کشور، نیاز به رشد و تحول بنیادین در مسائل  فرهنگی نهادهای اجتماعی، سیاسی و اقتصادی آن جامعه و کشور است.

 

 

 

 

رفیعی‌پور خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش بنیادی‌ترین محور و از ارکان مهم توسعه‌ بوده و آموزش و پرورش، محور دانش و توسعه است.

 

 

 

 

فرماندار تنگستان افزود: تغییرات  مدیریتی لازمه هر سازمان و نهادی است و هدف از تغییرات مدیریتی، تلاش برای انتقال و کسب تجربه افراد در جایگاه های مختلف برای چابک سازی سازمان  است.

 

 

 

 

وی تعلیم و تربیت را اولویت مهم جامعه  دانست و افزود: برای رسیدن به توسعه پایدار نیازمند آموزش و تربیت افرادی متعهد ، متخصص و کاردان بوده و این مهم بر عهده آموزش و پرورش است.

 

 

 

 

رفیعی پور یکی از چالش‌های حوزه آموزش و پرورش تنگستان را کمبود نیرو در سطح مدارس و تعداد زیاد مدارس تخریبی برشمرد و بیان داشت: علی‌رغم احداث واحدهای آموزشی متعدد در این دولت و در شهرستان تنگستان هنوز تا نقطه مطلوب فاصله داشته و نیازمند همراهی خیرین مدرسه ساز برای کمک به دولت و رفع مشکلات این حوزه هستیم.

 

 

 

در این مراسم با تقدیر از تلاش های حسین پولادیان، مرتضی کرمی به‌عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش تنگستان معرفی شد. 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه