پنج شنبه, 03 مهر 1399 - Wednesday, 23 September 2020
کد خبـر : 5641
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

ساعت کاری اداره‌های بوشهر از فردا ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ است

ساعت کاری اداره‌های استان بوشهر به منظور صرفه‌جویی در مصرف برق از فردا (شنبه هفدهم خرداد) به ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ تغییر می‌کند.

آوای پارسیان : معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر گفت: به استناد مصوبه هیات وزیران در ۱۹ خرداد ۹۷ وزیران و با توجه به بند ۱ مصوبات ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان در  ۷ خرداد ۹۹ و درخواست شرکت توزیع نیروی برق استان، به منظور صرفه جویی حداکثری و جلوگیری از هرگونه بحران انرژی و قطعی برق در فصل تابستان ساعت کار دستگاه‌های اجرایی استان از شنبه ۱۷ خرداد ۹۹ تا ۳۱ مرداد ۹۹ از ساعت ۶:۳۰ تا  ۳۰: ۱۳ خواهد بود.

 

 

 

 

حسن ابراهیمی افزود: مراکز بهداشتی و درمانی، بیمارستان‌ها، اورژانس، آتش‌نشانی و خدمات امداد جاده‌ای، دستگاه‌های نظامی و انتظامی بخش‌های اجرایی و خدماتی شهرداری‌ها و واحد‌های عملیاتی دستگاه‌های اجرایی مربوط به ماده ۱۲ قانون امور گمرکی مشمول این ابلاغیه نیستند.

 

 

 

 

او درباره ساعت کاری بانک‌ها نیز بیان کرد: ساعت کار ابلاغی فقط شامل واحد‌های ستادی بانک‌های استان می‌شود.

 

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر تاکید کرد: مدیران افزون بر نظارت دقیق و جدی بر اجرای مفاد ابلاغیه، تمهیدات لازم را درباره کاهش مصرف برق و خاموشی وسایل برقی به ویژه تجهیزات خنک کننده در خارج از ساعات اداری در نظر بگیرند.

 

 

 

اداره‌های استان بوشهر شنبه تا چهارشنبه فعالیت دارند و پنجشنبه‌‎ها تعطیلند.

 

 

 

پارسال نیز ساعت کاری اداره‌های استان بوشهر به منظور صرفه جویی در مصرف برق از شنبه ۱۸ خرداد به ساعت ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ تغییر کرد. سپس ساعت کاری از اول تیر به ۶:۳۰ تا ۱۳ تبدیل شد و از اول شهریور، دوباره به ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ برگشت.

 

 

 

همچنین سال گذشته، ساعت کاری اداره‌های استان بوشهر از شنبه ۲۳ شهریور تغییر یافت و به روال عادی ساعت ۶:۴۵ تا ۱۵:۳۵ برگشت.

 

 

انتهای پیام/ک 

 

                           

باشگاه خبرنگاران جوان بوشهر

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه