چهارشنبه, 30 مهر 1399 - Tuesday, 20 October 2020
کد خبـر : 5656
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

۱۱۹ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس بوشهر و کرمان کشف شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ۱۱۹ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس بوشهر و کرمان کشف شد.

آوای پارسیان : سردار خلیل واعظی روز سه‌شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر یک محموله مواد مخدر که از شرق کشور در حال انتقال به این استان بود، شناسایی شد.

 

 

 

وی بیان کرد: قاچاقچیان این مواد را در یکی از استان های شرقی تهیه و قصد داشتند آن را از مسیر استان کرمان به استان بوشهر قاچاق کنند که در تور اطلاعاتی ماموران پلیس گرفتار شدند.

 

 

 

واعظی ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر و کرمان در عملیاتی ضربتی و هوشمندانه در نزدیکی شهر "سیرجان"  خودرو سواری حامل مواد مخدر را شناسایی و آن را متوقف کردند.

 

 

 

وی بیان کرد: در بازرسی به عمل آمده از این خودرو ۱۱۹ کیلوگرم تریاک کشف و یک متهم دستگیر شد.

 

 

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: بی شک احساس مسئولیت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از قاچاق کالا و ارائه اطلاعات و اخبار پیرامون این معضل اجتماعی به مرکز فوریت‌های پلیس می‌تواند گام موثری در برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ باشد.

 

 

 

واعظی عنوان کرد: بلای خانمان سوز اعتیاد به موادمخدر ریشه بسیاری از جرایم و معضلات اجتماعی به شمار می‌‍رود که ریشه کنی این پدیده شوم، عزمی ملی و مشارکت حداکثری مردم و تمام نهادها و دستگاه ها را می‌طلبد.       

 

 

 

بوشهر ایرنا

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه