جمعه, 09 آبان 1399 - Friday, 30 October 2020
کد خبـر : 5669
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

فرماندار کنگان: برگزاری برنامه‌های تجمعی در کنگان ممنوع شد/ نظارت جدی بر بازار

 فرماندار شهرستان کنگان با تاکید بر نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در ادارات و بازار شهرستان گفت: برگزاری هرگونه برنامه‌های تجمعی در کنگان ممنوع شد.

به گزارش آوای پارسیان به نقل از خبرگزاری مهر ، سید علی پاک نژاد صبح پنجشنبه در ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان کنگان اظهار داشت: تا اطلاع ثانوی برگزاری مراسم تجمعی مانند عزا، عروسی، همایش‌ها و ... در شهرستان کنگان حسب مصوبه ستاد استانی کرونا ممنوع است و با متخلفان طبق ضوابط قانونی برخورد می‌شود.

 

 

 

 

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی از برگزاری مراسم در باغ ها جلو گیری کند افزود: همه کارکنان ادارات شهرستان ملزم به زدن ماسک هستند و افرادی که به ادارات مراجعه می‌کنند باید ماسک بزنند.

 

 

 

فرماندار کنگان خاطرنشان کرد: مراکز خدماتی پلیس، پیش خوان، و دیگر دفاتر خدماتی شهرستان حتما باید با نوبت دهی ارائه  خدمات کنند.

 

 

 

وی ادامه داد: همراهی آحاد و اقشار جامعه اعم از بازاری و ادارات و دستگاه‌های اجرایی در رعایت موازین و پروتکل‌های بهداشتی کمک به قطع زنجیره بیماری کرونا خواهد کرد.

 

 

 

پاک‌نژاد تصریح کرد: شبکه بهداشت و درمان، شهرداری ها و دهیاری ها باید با بررسی و ابلاغ پروتکل بهداشتی برای انجام مراسم تشییع جنازه با حداقل افراد اقدام کنند.

 

 

 

وی اضافه کرد: شبکه بهداشت و درمان نظارت و بازرسی از سطح بازار و اماکن عمومی را با همکاری دیگر دستگاه های اجرایی مرتبط انجام دهد.

 

 

 

فرماندار کنگان خاطرنشان کرد: ارگان های متولی در حوزه عرضه دخانیات قلیان بویژه در اماکن عمومی و سفره‌خانه‌ها ورود جدی داشته باشند.

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه