سه شنبه, 29 مهر 1399 - Tuesday, 20 October 2020
کد خبـر : 5687
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا در منطقه ویژه پارس افتتاح شد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از افتتاح نخستین نقاهتگاه ویژه بیماران مبتلا به کرونا، در سالن ورزشی پردیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس خبر داد.

آوای پارسیان : ایرج خرمدل، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بیان کرد:  این نقاهتگاه با توجه به شرایط ویژه منطقه پارس جنوبی راه‌اندازی شده است.

 

 

 

او ادامه داد: با توجه به اینکه برخی از نیرو‌های شاغل در منطقه به‌صورت اقماری مشغول فعالیت هستند، نیاز به چنین محلی برای جداسازی افراد مبتلا به کرونا از محیط خوابگاهی و کاری همسو با قطع چرخه انتقال، نیاز بود که محقق شد.

 

 

 

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس افزود: این نقاهتگاه ویژه بیمارانی است از نظر عوامل عمومی شرایط مناسبی دارند و نیاز به مراقبت‌های ویژه پزشکی ندارند، اما باید به نوعی از محیط عمومی برای جلوگیری از زنجیره انتقال فاصله داشته باشند.

 

 

 

خرمدل عنوان کرد: این مرکز با تمهیدات کامل بهداشتی و طبق دستورعمل وزارت بهداشت و سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با تلاش شبانه‌روزی در عرض سه روز تجهیز شده است و با یک دستگاه آمبولانس و کادر درمانی آماده خدمت‌رسانی به شرکت‌های منطقه و مردم محلی است.

 

 

 

او با اشاره به ابلاغیه جدید وزیر نفت گفت: از این پس همه کارکنان مؤظف‌اند در محل کار از ماسک و دستکش استفاده کنند.

 

 

 

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس همچنین با بیان اینکه آزمایشگاه تشخیص بیماری کرونا در منطقه پارس جنوبی در آستانه افتتاح است، گفت: با پیش‌بینی‌های لازم و اقدام‌های مناسب همره دستگاه‌ها، این بیماری تاکنون خللی در فعالیت‌های اقتصادی پارس جنوبی نداشته است.

 

 

 

انتهای پیام/م       

 

                 

باشگاه خبرنگاران جوان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه