سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 - Tuesday, 18 May 2021
کد خبـر : 5787
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

احتمال وقوع ناپایداری‌های موقت جوی در ارتفاعات بوشهر

هواشناسی از احتمال وقوع ناپایداری‌های موقت جوی در مناطق مرتفع استان خبر داد.

آوای پارسیان : سرپرست معاونت توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد امروز و فردا در اغلب ساعات وزش ملایم باد، غبار محلی همراه با رطوبت و شرجی هوا و در ابتدای صبح نیز در برخی نقاط مه صبحگاهی از پدیده‌های غالب در استان است.

 

 

 

زهرا راستگو افزود: همچنین در این مدت در برخی ساعات بعدازظهر بر پوشش ابر در مناطقی از استان افزوده می‌شود و احتمال وقوع ناپایداری‌های موقت جوی نیز در مناطق مرتفع استان دور از انتظار نخواهد بود.

 

 

 

او ادامه داد: آسمان استان تا پیش از ظهر فردا، صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و طی ساعاتی در برخی نقاط افزایش ابر و مه صبحگاهی است.

 

 

 

سرپرست معاونت توسعه و پیش‌بینی هواشناسی بوشهر عنوان کرد: باد نیز در این مدت بیشتر با جهت جنوب غربی تا جنوب شرقی و سرعت ۸ تا ۲۸ کیلومتر در ساعت و در بعدازظهر گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت می‌وزد و ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و در بعدازظهر گاهی ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

 

 

 

راستگو بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، برازجان با ۴۸ درجه سلسیوس گرم‌ترین شهر استان بوده و عسلویه با ۲۷ درجه کم‌ترین دما را در این مدت تجربه کرده‌است.

 

 

 

او گفت: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۱:۵۲ بامداد، جزر اول دریا ساعت ۰۶:۳۵، مد دوم دریا ساعت ۱۲:۳۰ و جزردوم دریا ساعت ۱۹:۵۴ است.

 

 

باشگاه خبرنگاران جوان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه