سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 - Tuesday, 18 May 2021
کد خبـر : 5789
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

توقیف شناور حامل خودروهای خارجی قاچاق در آبهای بوشهر+عکس

فرمانده مرزبانی ناجا از شناسایی و توقیف 35 دستگاه خودروی خارجی قاچاق توسط مرزبانان استان بوشهر خبر داد.

به گزارش آوای پارسیان به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، سردار احمدعلی گودرزی امروز در جمع خبرنگاران از شناسایی و توقیف 35 دستگاه خودروی خارجی قاچاق توسط مرزبانان استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: مرزبانان پایگاه دریابانی بوشهر مستقر در جزیره خارگ با انجام اقدامات اطلاعاتی مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند تعدادی خودروی خارجی را با یک فروند شناور دوبه بصورت غیرقانونی وارد سواحل شهرستان بوشهر کنند.

 

 

 

فرمانده مرزبانی ناجا افزود: مرزداران با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی، با اجرای گشت دریایی هدفمند، شناور حامل خودروهای خارجی را در نزدیکی سواحل بوشهر شناسایی و در یک اقدام بموقع شناور را توقیف کردند.

 

 

 

سردار گودرزی با اشاره به دستگیری 10 متهم تصریح کرد: مرزداران در بازرسی از شناور توقیفی، تعداد 35 دستگاه انواع خودرو خارجی قاچاق به ارزش ریالی 220 میلیارد ریال را کشف و ضبط کردند.

 

 

 

فرمانده مرزبانی ناجا با تقدیر از تعامل و همکاری مرزنشینان و ساحل نشینان استان بوشهر تاکید کرد: مرزبانان نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور در تمام نقاط مرزی کشور اجازه نمی‌دهد قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه‌ای از مرزهای ایران اسلامی احساس امنیت و آرامش کنند.

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه