دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 581
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۱۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

خدمات‌رسانی ۴۰ موکب بوشهر به زائرین اربعین

خدمات‌رسانی ۴۰ موکب بوشهر به زائرین اربعین

رئیس ستاد بازسازی عتبات استان بوشهر با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۴۰ موکب استان بوشهر به زائرین خدمت‌رسانی می‌کنند، گفت: ۵ موکب در مرز شلمچه و مابقی موکب‌ها در شهر نجف‌اشرف، در مسیر نجف به کربلا و شهر کربلا مستقر هستند.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ عبدالرضا مطاف افزود: 12 موکب استان بوشهر از حالت داربست و چادری خارج شده و با استقرار ثابت در ساختمان‌های مختلف، تلاش کردند خدمت‌رسانی را در شأن زائر ارتقاء دهند.

وی خاطرنشان کرد: طبق سهمیه اعلامی، موکب‌های این استان باید پذیرایی از 5 هزار زائرین اربعین را در مرز شلمچه انجام دهند، در حالی که ما 3 برابر این ظرفیت آمادگی پذیرایی از این زائرین را داریم.

مطاف در توضیح بیشتر این موضوع خاطرنشان کرد: طبق نظر مجدد ستاد مرکزی اربعین، موکب‌های استان بوشهر در مسیر نجف به کربلا باید پذیرایی از 10 هزار زائر را انجام دهند، در حالی که با توجه به افزایش ظرفیت و پتانسیل به وجود آمده، ظرفیت 3 برابری پذیرایی از زائرین اربعین را داریم.

رئیس ستاد بازسازی عتبات استان بوشهر در پایان گفت: سهمیه پذیرایی اعلامی از زائرین در موکب‌های استان بوشهر در شهر کربلا هم طبق نظر ستاد مرکزی اربعین، 20 هزار نفر اعلام شده است، این در حالی است که ما توانایی پذیرایی 50 هزار نفر را داریم.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/07/26/13940726000886_PhotoA.jpg

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه