شنبه, 18 مرداد 1399 - Saturday, 08 August 2020
کد خبـر : 5810
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

راننده دیلمی قربانی طمع مسافر شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: عذاب وجدان باعث شد فردی که به همراه دو نفر دیگر راننده خودرویی را به قتل رسانده بودند تسلیم پلیس شود.

به گزارش آوای پارسیان به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر سردار خلیل واعظی ظهر دیروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 19 تیرماه سال جاری مفقودی فردی به هویت(خسرو) راننده تاکسی بین شهری به پلیس شهرستان دیلم اعلام شد.

 

 

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: یک روز بعد، خودرو این  شخص در استان خوزستان  شهر هندیجان در حالیکه آثار خون در آن بود کشف شد.

 

 

 

سردار واعظی بیان داشت: با تشکیل پرونده‌ای در پلیس آگاهی شهرستان دیلم و انجام تحقیقات تخصصی مشخص شد سه نفر به عنوان مسافر در شهر گناوه خودرویی را به مقصد خوزستان اجاره می‌کنند.

 

 

 

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در نزدیکی دیلم راننده خودرو با مرحوم خسرو که از دوستانش بوده تماس گرفته و از وی درخواست می‌کند بخاطر مشکلی که برایش پیش آمده این سه نفر مسافر را به مقصدشان در خوزستان برساند.

 

 

 

واعظی عنوان داشت: در نزدیکی شهر هندیجان مسافران با دیدن مقداری وجه نقد در خودرو به قصد سرقت با راننده درگیر، و  وی را به قتل می‌رسانند.

 

 

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: چهار روز پس از حادثه یکی از متهمان به علت عذاب وجدان خود را به پلیس هندیجان معرفی و با بیان شرح حادثه محل جسد مقتول را نیز در اطراف هندیجان به پلیس اطلاع می‌دهد.

 

 

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه در عملیات مشترک پلیس آگاهی دیلم و گناوه نیز دو نفر متهم دیگر این حادثه در شهر گناوه دستگیر شدند توصیه کرد: رانندگان وسایل نقلیه بین شهری مسافران را از طریق شرکت‌های مسافربری و ترمینال پذیرش نمایند، از حمل و جابجایی پول نقد خودداری کنند و وجه نقد خود را در معرض دید مسافران قرار ندهند.

 

 

 

انتهای پیام/

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه