شنبه, 05 مهر 1399 - Saturday, 26 September 2020
کد خبـر : 5937
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

کارگروه رفع موانع سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه پارس تشکل شد

مدیر توسعه اقتصادی و جذب سرمایه سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: کارگروه رفع موانع سرمایه‌گذاری متشکل از مدیریت‌های جذب سرمایه، خدمات شهری، امور حقوقی و برنام‌ ریزی در این سازمان تشکیل شده‌است.

آوای پارسیان : خسرو افروزه روز پنجشنبه افزود: پیش از این سرمایه‌گذارانی که پروژه آنها در منطقه ویژه پارس در مهلت زمانی اجرا نشده بود، قراردادشان فسخ می‌شد اما با نگاه حمایت حداکثری و اخذ مجوزهای هیات مدیره مهلت زمانی بیشتری به این سرمایه‌گذاران داده می‌شود.

 

 

 

مدیر توسعه اقتصادی و جذب سرمایه سازمان منطقه ویژه پارس افزود: اما از این پس موارد قراردادی که به مشکل بر خورده‌اند در این کارگروه مطرح شده و از سرمایه‌گذار خواسته می‌شود با حضور در این کارگروه دلایل مسکوت ماندن پروژه را شرح دهد تا با نگاه حمایت حداکثری و اخذ مجوزهای هیات مدیره مهلت زمانی بیشتری به این سرمایه‌گذاران داده شود.

 

 

 

وی ادامه داد: اعتقاد بر این است که هیچ کس مانند خود سرمایه‌گذار که پروژه را تا حدی اجرا کرده‌است به دنبال اتمام پروژه و قراردادش نیست و اگر پروژه‌ای به مشکل بر خورده سرمایه‌گذار دلایل متقنی برای ساکن بودن پروژه دارد و ما در این کارگروه تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا این پروژه‌ها به روال عادی برگردند.

 

 

 

مدیر جذب سرمایه و توسعه اقتصادی منطقه ویژه پارس گفت: تاکنون بیش از ۵۴ قرارداد در این کارگروه در انتظار بررسی هستند و مشکلات ۱۴ قرارداد سرمایه‌گذاری نیز بر طرف شده‌است. 

 

 

   

 

بوشهر ایرنا

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه