شنبه, 10 آبان 1399 - Saturday, 31 October 2020
کد خبـر : 6264
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

تعامل دهیاران با نیروی انتظامی باعث ارتقای امنیت در روستاها می شود

به گزارش آوای پارسیان به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ‘سرهنگ فتاحی’ روز چهار شنبه در همایش تعامل و هم اندیشی میان دهیاری اخند و پلیس در روستای اخند، خواستار توجه ویژه دهیاران در کنار فعالیت های رفاهی و عمرانی به تامین امنیت در روستاها شد.

 

 

وی با بیان این که آسایش و آرامش مردم روستاها در گرو تامین مسایل رفاهی و امنیتی است، گفت: ایجاد امنیت مردم در روستاها بعنوان یک مولفه مهم باید در اولویت های کاری و برنامه ای دهیاران باشد.

 

 

فرمانده انتظامی عسلویه در این همایش با اشاره به این که دهیاران نقش مهمی در ایجاد امنیت در روستاها دارند، گفت: یکی از راهکارهای برقراری نظم و امنیت در جامعه مشارکت آحاد جامعه با نیروی انتظامی است.

 

 

سرهنگ ‘پیمان فتاحی’ افزود: با توجه به وسعت شهرستان عسلویه و استقرار صنایع استراتیژیک ، دهیاران باید ارتباط تنگاتنگ با نیروی انتظامی را در برنامه کاری خود قرار دهند.

 

 

وی با اشاره به این که سرقت موتورسیکلت و سیم های برق بیشترین آمار تعداد سرقت ها در روستاها است، اظهار کرد: شوراها و دهیاری ها می توانند ضمن هماهنگی با نیروی انتظامی و انجام تدابیر خاص از قبیل نصب دوربین های هوشمند و پلاک خوان، نقش موثری در کاهش این سرقت ها ایفاکنند.

 

 منبع : جلالات نیوز

 

 

 

اشتراک گذاری در فیساشتراک گذاری در توییتراشتراک گذاری در گوگل پلاس 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه