شنبه, 10 آبان 1399 - Saturday, 31 October 2020
کد خبـر : 6269
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

فرمانده انتظامی گناوه: ایثار مدافعان سلامت فراموش شدنی نیست

فرمانده انتظامی گناوه گفت: تلاش و زحمت مجاهدانه کادر درمانی در مبارزه با بیماری کرونا در تاریخ این سرزمین ثبت و ضبط می‌شود و فراموش شدنی نیست.

آوای پارسیان :سرهنگ حسین احمدی روز پنجشنبه در دیدار با  کادر درمانی بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان گناوه افزود: در شرایطی که کشور درگیر بیماری کرونا است مدافعان سلامت از بدو شیوع این ویروس به صورت شبانه روز درحال تلاش برای حفظ جان و سلامت مردم هستند.

 

 

 

وی اظهار کرد: همانطور که در دوران دفاع مقدس، رزمندگان برای حفظ امنیت مردم و تمامیت ارضی کشور جان خود را فدا  کردند، در این زمان نیز کادر درمانی برای حفظ جان و سلامت مردم، آسایش، هستی و جان خود را نثار می‌کنند.

 

 

 

فرمانده انتظامی گناوه  ادامه داد: مردم فهیم این شهرستان به منظور کاستن فشار بر کادر درمان و حفظ سلامتی خود و دیگران ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از ماسک استفاده کنند.

 

 

 

در این برنامه که به مناسبت پاسداشت چهلمین سالروز دفاع مقدس و  ارج نهادن به تلاش‌های جهادگونه مدافعان سلامت برگزارشد، فرماندهی انتظامی گناوه به همراه تعدادی از کارکنان آن مجموعه در بیمارستان امیرالمومنین (ع)  حاضر و با اهدای  شاخه گل به پزشکان ، پرستاران و کارکنان بخش بیماران کرونایی و اورژانس از زحمت شبانه روزی آنان در عرصه دفاع از سلامت مردم تقدیر و تشکر کردند.

 

 

 

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع و از نقاط با وضعیت قرمز کرونایی در کشور است,

 

 

گناوه ایرنا

 

 

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه