یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 632
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

وزیر راه: تمام راه های اصلی برای امدادرسانی به مناطق زلزله زده باز است

وزیر راه: تمام راه های اصلی برای امدادرسانی به مناطق زلزله زده باز است

به گزارش آوای پارسیان وزیر راه وشهرسازی گفت: تمام راه های اصلی برای امداد رسانی به زلزله زدگان منطقه ازگله کرمانشاه باز است و امداد رسانی ها ادامه دارد.

عباس آخوندی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: پس از امدادرسانی نهادهای ذیربط بلافاصله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بررسی های کارشناسی برای بازسازی واحدهای مسکونی این منطقه وارد عمل می شود.

وی با بیان اینکه هنوز برای تعیین میزان خسارت وارد ناشی از این زلزله بسیار زود است، گفت: اکنون تعیین میزان خسارت وارده به این منطقه بسیار زود است و پس از بررسی های لازم و آمارگیری دقیق رقم آن اعلام خواهد شد.

ری

وزیر راه و شهرسازی ضمن تسلیت به خانواده های جانباختگان این حادثه یادآور شد: متاسفانه در این حادثه تعدادی از مردم عزیز کشورمان جان خود را از دست دادند.خوندی در پایان اظهار داشت: هم اکنون راه های روستایی و اصلی این منطقه برای امداد رسانی باز است و تمام

نیروهای امدادی کار خود را در این منطقه آغاز کرده اند.

زلزله ای به بزرگی 7.3 ریشتر شامگاه یکشنبه 21 آبان ماه سال جاری استان کرمانشاه را لرزاند. شدت این زمین لرزه به حدی بود که در اغلب استان های کشور احساس شدمحل وقوع استان کرمانشاه - حوالی ازگله - بوده است. این زمین لرزه در ساعت 21 و 48 دقیقه و در طول جغرافیایی 45.9 ، عرض جغرافیایی 34.84 و در عمق 11 کیلومتری زمین روی داده است. همچنین در ادامه ، زمین لرزه هایی به بزرگی 4.6 و 4 ریشتر این منطقه را لرزانده و پس لرزه های این زمین لرزه ادامه دارد.در این زمین لرزه بیش از 164 نفر از هموطنان جان خود را از دست دادند و تعداد مجروحان این حادثه دردناک به 1686 نفر رسیده است.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه