یکشنبه, 04 آبان 1399 - Sunday, 25 October 2020
کد خبـر : 6321
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خبر داد؛ اجرای پویش مردمی تأمین هزار دستگاه یخچال برای نیازمندان بوشهری

 مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: پویش مردمی طرح تأمین هزار دستگاه یخچال برای نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد در حال اجرا است.

به گزارش  آوای پارسیان به نقل از خبرگزاری مهر، احمد لطفی ظهر روز گذشته در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در استان بوشهر ۴۴ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد هستند و خدمات در قالب‌های مختلفی به نیازمندان ارائه می‌شود.

 

 

وی به تأمین و توزیع وسایل سرمایشی از جمله یخچال و کولر گازی برای نیازمندان استان خبر داد و افزود: گرانی‌های بازار فشارهایی را به خانواده‌ها وارد کرده است که امکان خرید این اقلام را ندارند.

 

 

 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از اجرای پویش مردمی تأمین هزار دستگاه یخچال برای نیازمندان استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در استان بوشهر سه هزار خانوار یا فاقد یخچال هستند و یا یخچال فرسوده دارند.

 

 

وی اضافه کرد: در همین راستا از ابتدای سال جاری با همکاری مردم، خیران نیکوکار و دستگاه‌های اجرایی تلاش شده است این خانواده‌ها صاحب یخچال شوند.

 

 

لطفی خاطرنشان کرد: تأمین هزار دستگاه یخچال برای نیازمندان استان بوشهر نیازمند پنج میلیارد تومان اعتبار است که با کمک مراکز نیکوکاری، خیرین و کمیته امداد تأمین می‌شود.

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه