پنج شنبه, 06 آذر 1399 - Thursday, 26 November 2020
کد خبـر : 6343
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

ساخت 2300 واحد طرح ملی مسکن در استان بوشهر آغاز شد

مدیرکل بنیاد مسکن بوشهر از آغاز عملیات ساخت 2300 واحد مسکونی در قالب طرح مسکن ملی در شهرهای استان بوشهر خبر داد.

به گزارش آوای پارسیان به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، حمید حیدری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر با اشاره به ساخت مسکن ویژه مددجویان اظهار داشت: در راستای انعقاد تفاهم‌نامه با کمیته امداد استان بوشهر 35 واحد مسکونی ویژه مددجویان ساخته می‌شود.

 

 

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر با بیان اینکه اعتبارات ساخت این واحدها از ردیف‌ها و محل‌های اعتباری گوناگون تامین شده است گفت: برای ساخت 35 واحد مسکونی مددجویی یاد شده برای هر واحد 25 میلیون تومان از محل صندوق توسعه ملی و همین میزان از سوی کمیته امداد به صورت بلاعوض تامین شده است.

 

 

وی از تخصیص 50 میلیون تومان وام کم بهره برای ساخت هر واحد مسکونی خبر داد و بیان کرد: در مجموع ساخت هر واحد مسکونی یاد شده 100 میلیون تومان هزینه دارد که برای 35 واحد مسکونی مددجویی 3.5 میلیارد تومان سرمایه گذاری می‌شود.

 

 

حیدری با اشاره به اجرای طرح ملی مسکن در استان بوشهر خاطرنشان کرد: 2300 واحد مسکونی در اجرای طرح ملی مسکن در استان بوشهر ساخته  می‌شود.

 

 

وی با بیان اینکه زمین برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در 12 شهر استان بوشهر واگذار شده است تصریح کرد: تاکنون حدود سه هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن در استان بوشهر ثبت نام کرده‌اند.

 

 

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر از اجرای طرح اقدام ملی مسکن  شهرهای مختلف استان خبر داد و افزود:  در اجرای طرح اقدام ملی مسکن سهم استان بوشهر ساخت 2300 واحد مسکونی است که بر اساس برنامه تعیین شده ساخته می‌شود.

 

 

انتهای پیام/ر

 

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه