یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 639
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

حسینی بوشهری: توسعه خدمات بهداشتی منجر به رفاه و آسایش مردم می‌شود

حسینی بوشهری: توسعه خدمات بهداشتی منجر به رفاه و آسایش مردم می‌شود

به گزارش آوای پارسیان نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: تلاش و برنامه ریزی دولت در بخش سلامت منجر به رفاه و آسایش مردم می شود.آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری روز دوشنبه در نشست با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر افزود: با توجه به بهبود نوع خدمات درمانی که مردم با شروع طرح تحول نظام سلامت دریافت داشته‌اند، سطح توقعات آنان نیز افزایش‌ یافته است.

آیت

وی اضافه کرد: انتظارمی‌رود رسیدگی به خواسته‌های بهداشتی و درمانی مردم با نگاه جدی‌ تر مسئولان از کیفیت بهتری برخوردار شود.

حسینی بوشهری با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته مسئولان در طرح تحول نظام سلامت افزود: جلب مشارکت خیران سلامت یکی از اقداماتی است که می‌تواند ارتقا خدمات بهداشتی را سرعت بخشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت رضایتمندی مردم از دریافت خدمات بهداشتی و درمانی افزایش ‌یافته است اما بهبود و توسعه زیرساخت‌ها، تربیت نیروی انسانی به‌منظور رفع مشکلات ماندگاری پزشکان و افزایش کیفیت ارائه خدمات بهداشتی درمانی برای افزایش رضایتمندی مردم در دستور کار قرار دارد.

سعید کشمیری افزود: با وجود دریافت نکردن مطالبه های بیمه‌ای ولی کادر بهداشتی و درمانی استان بوشهر با تلاش ایثارگونه خود لحظه‌ای از کیفیت و کمیت ارائه خدمات به مردم کوتاهی نکرده اند.

وی افزود: در چهار سال گذشته 600 تخت درمانی به استان بوشهر اضافه‌ شده است و در زمان حاضر ساخت چهار بیمارستان نیز در دست اجراست.

کشمیری اضافه کرد: همزمان با این اقدامات در راستای نوسازی و بهسازی مراکز بهداشتی شهری و روستایی، پایگاه‌های اورژانس شهری و جاده‌ای نیز گام‌های اساسی برداشته‌شده است تا شاهد ارتقا کمی و کیفی خدمات بهداشتی درمانی در تمامی سطوح جامعه باشد

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه