شنبه, 27 دی 1399 - Saturday, 16 January 2021
کد خبـر : 6533
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

بارندگی ۲ جاده روستایی شهرستان دیلم را بست

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: با توجه به شدت بارندگی مسیر رفت و برگشت ۲ جاده روستایی شامل راه ارتباطی هفت روستا در شهرستان دیلم این استان به دلیل آبگرفتگی تا اطلاع ثانوی بسته است.

آوای پارسیان : جهانگیر دهقانی روز شنبه در این  گفت وگو افزود: بر این اساس راه‌های ارتباطی روستاهای چاه تلخ- خواجه گیر- مال شهاب و  بویرات - شیخ زنگی- بنی احمد- باباحسنی تا اطلاع ثانوی مسدود است.

 

 

وی اضافه کرد: سامانه بارشی از روز پنجشنبه وارد استان بوشهر شده و براساس پیش بینی اداره‌کل هواشناسی فعالیت آن تا روز دوشنبه در این استان ادامه دارد.

 

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر بیان کرد: با توجه به ادامه دار بودن بارندگی‌ها و آبگرفتگی معابر و جاده‌ها انتظار می‌رود رانندگان موارد ایمنی را رعایت کنند. 

 

 

دهقانی ادامه داد: در زمان حاضر همه راه‌های ارتباطی اصلی استان بوشهر باز است و هیچ مشکلی در زمینه رفت و آمد وسائل نقلیه وجود ندارد.

 

 

وی از شهروندان خواست در زمان بارندگی از نزدیک شدن به رودخانه‌ها، مسیل‌ها، آبراه‌ها، سدها، بندها، کانال‌های آبیاری و دیگر تاسیسات آبی خودداری کنند.

 

 

دهقانی یادآور شد: در شرایط سیلاب حضور در حاشیه رودخانه‌ها، آبراه‌ها و شبکه‌های آبیاری برای عکاسی و فیلمبرداری امری خطرناک و احتمال بروزآسیب‌های جبران ناپذیر وجود دارد همچنین از توقف، اتراق و عبور و مرور در این محدوده‌ها پرهیز شود.

 

 

وی ادامه داد: این سامانه بارشی از روز پنجشنبه وارد استان بوشهر و در زمان حاضر بیشترین تمرکز  فعالیت آن در شمال و مرکز این استان است. 

 ایرنا بوشهر

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه