شنبه, 27 دی 1399 - Saturday, 16 January 2021
کد خبـر : 6535
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

جاده ساحلی گناوه - بوشهر مسدود شد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان گناوه گفت: جاده ساحلی گناوه - بوشهر به دلیل آبگرفتگی ناشی از بارندگی‌های شدید و طغیان رودخانه‌های فصلی بالادست از شنبه شب مسدود شده‌است.

آوای پارسیان : سیدابوالحسن علوی روز یکشنبه  در این گفت وگو افزود: باتوجه به اینکه مسیر بصورت رفت و برگشت مسدود شده، رانندگان تا زمانی که آب در این مسیر فروکش نکرده‌است، از مسیر جایگزین گناوه به دشتستان استفاده کنند.

 

 

وی اظهارکرد: با فروکش کردن طغیان رودخانه‌های بالادستی این جاده،  بازگشایی آن پس از فراهم شدن شرایط  اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان گناوه گفت: راه روستایی تل تل - بقعه از توابع بخش مرکزی گناوه نیز  از روز گذشته به علت طغیان رودخانه‌های فصلی مسدود شده‌است و امکان تردد وسایط نقلیه وجود ندارد.

 

 

وی یادآورشد:  مردم این روستاها و دیگر هموطنان تا اطلاع ثانوی می‌توانند از مسیر جایگزین جاده کمربندی در جاده روستای محمدصالحی گناوه استفاده کنند.

 

 

براساس اعلام اداره هواشناسی  گناوه از پنجشنبه هفته گذشته تا صبح روز یکشنبه ۹۴.۱ میلی متر باران در این شهرستان باریده است و همچنان تداوم دارد.

 

 

جاده ساحلی گناوه به بوشهر از  راه‌های  پرتردد  این استان است که در بارندگی هفته گذشته نیز به علت آبگرفتگی بسته شده بود.

 

گناوه ایرنا

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه