شنبه, 04 بهمن 1399 - Saturday, 23 January 2021
کد خبـر : 6653
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۹ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۵۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

کشف 233 کیلو تریاک با عملیات غافلگیرانه پلیس در عسلویه

فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده و کشف 233 کیلو تریاک در شهرستان عسلویه خبر داد.

آوای پارسیان : سردار خلیل واعظی از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده و کشف 233 کیلو تریاک در شهرستان عسلویه خبر داد و اظهار داشت: ماموران پلیس ایستگاه بازرسی شهید مصطفی خمینی شهرستان عسلویه با انجام تحقیقات شبانه روزی در راستای اجرای طرح برخورد با توزیع کنندگان و قاچاقچیان مواد مخدر و با ایجاد چتر اطلاعاتی از انتقال محموله مواد مخدر به استان‌های جنوبی مطلع شدند.

 

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: ماموران این ایستگاه یک دستگاه کامیون کشنده حامل مواد مخدر که قصد عبور از ایستگاه ایست و بازرسی را داشت، شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آن را متوقف کردند.

 

 

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو توقیف شده 233 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در خودرو جاساز شده بود کشف و یک متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

 

 

توقیف مینی بیل هیدرولیکی قاچاق در تنگستان 

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر همچنین از توقیف کامیون ایسوزو و کشف یک دستگاه مینی بیل هیدرولیکی قاچاق به ارزش 15 میلیارد ریال در شهرستان تنگستان خبر داد و اظهار داشت: مامورانتظامی شهرستان تنگستان در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق، حین کنترل محور مواصلاتی آن شهرستان یک دستگاه کامیون اسیوزو حامل یک دستگاه مینی بیل هیدرولیکی را متوقف کردند.

 

وی گفت: در بررسی‌های انجام شده توسط ماموران پلیس، مشخص شد مینی بیل هیدرولیکی فاقد اسناد و مدارک گمرکی  و قاچاق می‌باشد.

 

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله را 15 میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: در این رابطه یک نفر دستگیر که با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

 

 گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه