شنبه, 04 بهمن 1399 - Saturday, 23 January 2021
کد خبـر : 6657
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

دارندگان شانس کسب سهمیه المپیک در بوشهر حمایت می‌‎شوند

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: ورزشکاران برخوردار از شانس کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک در این استان به صورت ویژه حمایت می‏‌شوند.

آوای پارسیان : احمد بهروزیان فرد روز شنبه در نشست با اعضای هیات دو و میدانی استان بوشهر افزود: در بعد حمایت از قهرمانان ورزشی، استان بوشهر ورزشکاری داشت که یک سال قبل از حضورش در المپیک برای وی حقوق ثابت برقرار شد.

 

 

وی بیان کرد: اکنون حدود ۸۰ هزار ورزشکار سامان یافته در قالب ۴۷ هیات ورزشی در استان بوشهر فعالیت دارند.

 

 

بهروزیان فرد ادامه داد: در این بین رشته‌های دو و میدانی نسبت به سایر رشته‌های ورزشی مظلوم واقع شده‌است که ورزشکاران آن در مقایسه با سایر رشته‎‌ها مانند فوتبال، والیبال و بسکتبال درآمدی ندارند.

 

 

وی گفت: در این ارتباط می‌‎طلبد فدراسیون دو و میدانی برای حمایت از ورزشکاران این حوزه برنامه داشته باشد و پوشش بیمه‌‎ای آنها را به طور جد دنبال کند.

 

 

بهروزیان فرد یادآور شد: برای افزایش زیرساخت‌‎ها تاکنون پیست تارتان برحسب اولویت در سه شهرستان بوشهر، دشتستان و گناوه اجرایی شده که این مهم در سایه همراهی شهرستان‌های یاد شده صورت گرفته است.

 

 

وی یادآور شد: تاکنون ۱۶ هزار مترمربع پیست تارتان در مرکز استان بوشهر احداث شده و حدود پنج هزار مترمربع پیست تارتان نیز در شهرهای گناوه و برازجان در دست اجراست.

 

 

بهروزیان فرد عنوان کرد: با افزایش قیمت‌ها هزینه احداث چنین پیست‌هایی بسیار افزایش یافته است به نحوی که هزینه احداث هر مترمربع پیست تارتان بیش از سه میلیون تومان است.

 

 

وی افزود: با چنین شرایطی برای احداث پیست تارتان در شهرستان‎‌ها همراهی مسئولان آنها بسیار حائز اهمیت و از جمله شرط‌های اصلی احداث پیست محسوب می‌شود.

 

ایرنا بوشهر

 

 

 

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه