شنبه, 04 بهمن 1399 - Saturday, 23 January 2021
کد خبـر : 6672
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

تصادف محور مواصلاتی شهرستان دیر شب گذشته ۱۰ مصدوم برجای گذاشت

مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از وقوع دو تصادف در دو حادثه جداگانه در محورهای مواصلاتی شهرستان دیّر و مصدوم شدن ۱۰ تن خبر داد.

به گزارش آوای پارسیان به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان دیر، حسین ناظمیان‌پور شامگاه دوشنبه از وقوع دو تصادف در دو حادثه جداگانه در محورهای مواصلاتی شهرستان دیّر و مصدوم شدن ۱۰ تن خبر داد و با بیان اینکه حادثه اول ساعت ۱۸ به وقوع پیوست، اظهار داشت: این حادثه در جاده ساحلی بین روستای الی شمالی و شرکت متانول اتفاق افتاد و در آن دو دستگاه موتورسیکلت با هم برخورد که چهار مصدوم برجای گذاشت.

 

 

مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر افزود: بلافاصله بعد از اطلاع مرکز پیام سه آمبولانس از پایگاه فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ دیر و دروداحمد به محل حادثه اعزام و مصدومین را به بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان  منتقل کردند.

 

 

وی اضافه کرد: مصدومین یکی از موتورسیکلت ها دو نوجوان ۱۳ و ۱۴ ساله بودند که از ناحیه سر و پا دچار ضربه و شکستگی شده و حال یکی از آنها وخیم گزارش شده است

 

وی ادامه داد: مصدومین موتورسیکلت دیگر نیز از کارگران شرکت متانول و دارای سن ۲۶ و ۳۲ سال بوده که از ناحیه سر، صورت و دست و پا دچار ضربه شدید شدند.

 

مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با بیان اینکه حادثه دوم در جاده دوراهک به آبدان روبروی روستای سرمستان اتفاق افتاد، اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱۸ و ۲۶ دقیقه با تماس با مرکز پیام فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ شهرستان دیّر مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری سمنداطلاع داده شد که بلافاصله تیم فوریت‌های پزشکی آبدان و دوراهک به محل حادثه اعزام شدند.

 

 

وی گفت: خودرو سمند دارای ۶ سرنشین از یک خانواده و پنج نفر خانم و یک نفر آقا بودند که سن آنها در محدوده ۵ تا ۵۰ ساله بوده که از ناحیه سر، دست، پا و کمر دچار صدمه شدند که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان انتقال داده شد.

 

 

ناظمیان‌پور تصریح کرد: در این حادثه بدلیل گیر افتادن راننده خودرو عملیات رهاسازی توسط نیروهای آتش نشانی آبدان انجام و توسط ناوگان اورژانس ۱۱۵ آبدان به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل شد.

 

 

وی با بیان اینکه علت این دوحادثه از سوی کارشناسان راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است یادآور شد: شهرستان دیّر دارای پنج پایگاه فوریت‌های پزشکی دیّر، درود احمد، بردخون، آبدان و دوراهک می‌باشد که آماده ارایه خدمات اورژانسی در سریع‌ترین زمان و در همه جا به صورت رایگان است.

 

 

گفتنی است توجه نکردن به قوانین راهنمایی و رانندگی، سرعت و سبقت غیرمجاز، خواب آلودگی و نامناسب بودن جاده ها از عوامل اصلی تصادف‌های جاده ای در شهرستان دیّر است.

 

انتهای پیام/

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه