دوشنبه, 18 اسفند 1399 - Monday, 08 March 2021
کد خبـر : 6701
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

پیش دبستانی‌ها در «شاد» رایگان آموزش می‌بینند

آوای پارسیان :معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان بوشهر گفت: طبق برنامه ریزی وزارتخانه قرار است نوآموزان پیش دبستانی در سامانه شاد آموزش ببینند.

 

 

مجتبی نوشادی افزود: از یک ماه گذشته ثبت نام از نوآموزان متولد نیمه دوم سال ۹۳ و نیمه اول سال ۹۴  آغاز شده و اولیایی که فرزندانی در این سن دارند کپی شناسنامه فرزندشان و خودشان یعنی پدر و مادر را به مسئولان نزدیک‌ترین مدرسه به خانه خود چه دولتی چه غیردولتی تحویل دهند تا نوآموزشان برای دریافت آموزش رایگان پیش دبستانی ثبت نام شود.

 

او ادامه داد: محتوا‌های آموزشی برای پیش دبستانی‌ها در سامانه شاد ایجاد شده و به محض پایان یافتن ثبت نام، آموزش‌ها آغاز خواهد شد.

 

 

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان بوشهر عنوان کرد:پارسال در شهر بوشهر ۶ هزار نوآموز به صورت حضوری در پیش دبستانی‌ها آموزش دیدند، اما امسال با توجه به شیوع کرونا و به علت ترس اولیا از حضور فرزندشان در مراکز پیش دبستانی از ثبت نام نوآموزان در این مراکز استقبالی نشد.

 

 

نوشادی با اشاره به اهمیت آموزش پیش از دبستان، گفت: شخصیت کودک در هفت سال اول زندگی، شکل می‌گیرد و مقدمه آمادگی برای یادگیری او در سال‌های بعد می‌شود.

 

انتهای پیام/ک 

 

باشگاه خبرنگاران جوان بوشهر

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه