سه شنبه, 31 فروردين 1400 - Tuesday, 20 April 2021
کد خبـر : 6811
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

استخدام‌های غیرقانونی در پلی‌پروپیلن جم

فیض اردکانی خواهرزاده محمد خاتمی که انتصاب بدون رزومه و سابقه مشخص او به‌عنوان مدیرعامل پلی‌پروپیلن جم حواشی فراوانی را در پی داشت، اخیراً در یک اقدام غیرقانونی اقدام به جذب ۲۰ نفر غیربومی در این شرکت نموده است.

به گزارش آوای پارسیان به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان عسلویه، مردادماه امسال بود که مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور سید مصطفی فیض اردکانی خواهرزاده رئیس‌جمهور اسبق را بدون رزومه و سابقه درخشان، در شرکت بزرگ پتروشیمی صندوق بازنشستگی مدیرعامل کرده است.

 

 

فیض اردکانی که انتصاب بدون رزومه و سابقه مشخص او به‌عنوان مدیرعامل پلی‌پروپیلن جم حواشی فراوانی را در پی داشت، اخیراً در یک اقدام غیرقانونی اقدام به جذب ۲۰ نفر غیربومی در این شرکت نموده است.

 

 

جذب بدون آزمون و بدون طی مراحل قانونی این افراد در شرکت پلی‌پروپیلن جم در حالی صورت‌گرفته است که جوانان جویای کار این استان همواره از نبود شغل مناسب رنج می‌برند. در این لیست ۲۰ نفره که در اختیار خبرگزاری فارس است، افراد زیر دیپلم هم مشاهده می‌شود.

 

 

گفتنی است اکبر افتخاری، مدیرعامل صندوق بازنشستگی خردادماه امسال درباره دلایل تفاوت میزان حقوق و دستمزد خود با بازنشستگان گفته بود که سطح زندگی ما با بازنشستگان متفاوت است! و این دو موضوع به‌خاطر شرایط متفاوت، قابل‌مقایسه نیستند.

 

انتهای پیام/ی

 

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه