سه شنبه, 31 فروردين 1400 - Tuesday, 20 April 2021
کد خبـر : 6844
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۳ فروردين ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

ایستگاه‌های جدید آتش‌نشانی در بوشهر ایجاد می‌شود

آوای پارسیان : داریوش پور بهی رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر و حسین صالحیان شهردار بندر بوشهر  با حضور در ایستگاه‌های آتش نشانی این شهر از زحمات کارکنان آتش نشانی قدردانی کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر در این دیدارها گفت: تدابیر لازم برای تجهیز آتش نشانی به امکانات لازم و همچنین تامین خدمات رفاهی آتش نشانان در بودجه سال ۱۴۰۰ دیده شده است.

 شهردار بندر بوشهر نیز با عنوان اینکه سازمان آتش نشانی یکی از سازمان‌های مهم شهرداری برای حفظ جان و سلامت شهروندان است بر حفظ آمادگی آتش نشانان برای ارتقاء ایمنی و کمک به شهروندان تاکید کرد.

 

 

صالحیان، همچنین از استقرار ایستگاه‌های جدید آتش نشانی در مناطق مختلف بوشهر و همچنین در نظر گرفتن ساختمان اداری برای این سازمان درآینده نزدیک خبر داد.

او بیان کرد: سازمان ایمنی و آتش نشانی با توجه به مسئولیت مهم و سنگینی که بر عهده دارد، نیازمند توجه و تجهیز همه جانبه است،  بر همین اساس شهرداری بوشهر از هرگونه برنامه‌ای که امنیت و سلامت شهروندان را افزایش دهد پشتیبانی می‌کند.

 تعدادی از آتش‌نشانان هم دیدگاه‌ها و درخواست‌های خود را ارائه کردند.

توجه ویژه به مشکلات کارکنان آرامستان بوشهر

همچنین پوربهی رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر و صالحیان شهردار بندر بوشهر با حضور در آرامستان وادی الرحمه شهرداری بوشهر واقع در تنگک سه از کارکنان آنجا که سال گذشته در اوج شیوع ویروس کرونا فداکارانه مشغول به خدمت بودند تشکر کردند.

شهردار بوشهر نیز گفت: با توجه به نگاه حمایتی نسبت به این گروه از کارکنان شهرداری هر کمکی که با تصویب شورای اسلامی شهر برای حل مشکل این افراد لازم باشد، انجام خواهیم داد.

کارکنان آرامستان هم  درخواست‌های خود را برای پیگیری ارائه کردند.

انتهای پیام/ک     

 

باشگاه خبرنگاران جوان بوشهر

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه