سه شنبه, 31 فروردين 1400 - Tuesday, 20 April 2021
کد خبـر : 6879
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ ۱۱:۰۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

نویسنده دیری رتبه اول مسابقه داستان نویسی "کتابته" کشور را کسب کرد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیر استان بوشهر گفت: "مهدی امیدیان فر" یکی از نویسندگان این شهرستان رتبه اول سومین مسابقه داستان نویسی "کتابته" را به خود اختصاص داد.

آوای پارسیان : غلامرضا ناطقی پور روز سه شنبه با اعلام این خبر افزود: سومین مسابقه داستان نویسی کتابته که با حضور شماری از نویسندگان کشور با داوری "همایون اسعدیان" کارگردان و فیلمنامه نویس مطرح برگزار شد که پس از داوری آثار رسیده، داستان "خون انار" نوشته امیدیان فر از بندر دیر حائز رتبه اول شد.

 

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیر با اشاره به اینکه این داستان کوتاه بر اساس تصویری از استاد محمود کلاری نوشته شده‌است، اضافه کرد: مسابقه کتابته تلاش دارد برای کشف نویسندگان تازه کار و استعدادهای نویسندگی هر هفته با معرفی و ارائه کتاب خوب و جذاب و جایزه مثل کتیبه ( خلاصه کتاب ) رایگان اقدام به تشویق نویسندگان کند.

 

 

وی یادآورشد: برنامه‌های کتابته از ابتدای روز شنبه هر هفته با معرفی و عرضه کتاب هفته شروع می‌شود و آخر هر هفته همه شرکت کنندگان بر اساس امتیازی که کسب کرده‌اند رتبه‌بندی می‌شوند و بدون قرعه کشی به بالاترین رتبه‌ها جایزه نقدی اهدا می شود. 

ایرنا بوشهر

 

 

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه