یکشنبه, 25 مهر 1400 - Sunday, 17 October 2021
کد خبـر : 7056
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

بوشهر در جام باشگاه‌های کتابخوانی خوش درخشید

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: این استان در پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان کشور ۶ مقام برگزیده و منتخب کسب کرد.

آوای پارسیان : فاطمه کرمپور روز پنجشنبه به رسانه ‏‎ها اعلام کرد: در پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان کشور بیش از ۲۷ هزار باشگاه حضور داشتند که داوری این دوره در دو مرحله شهرستانی و نهایی برگزار شد.

 

 

وی بیان کرد: مدرسان حوزه ادبیات کودک و نوجوان آثار برگزیده مرحله شهرستانی را در دو مرحله ارزیابی کردند که از استان بوشهر در بخش باشگاه‌ها، باشگاه سردار دل‌ها از شهرستان دشتی به عنوان باشگاه برگزیده کشوری و در بخش فیلم معرفی کتاب فاطمه دارابی از باشگاه کتابخوانی خلیج فارس از شهر بوشهر برگزیده‌ کشوری شدند.

 

 

کرمپور ادامه داد: در بخش تسهیلگران هم لیلا رستمی از روستای گورک سادات برگزیده‌، در بخش مدارس فعال مدرسه‌ چند پایه نصر روستای تنگ خوش به مدیریت غلامرضا خیاط به عنوان مدرسه‌ برگزیده‌ کشوری و در بخش رابطان فعال شهرستانی علیرضا سبحانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گناوه و اسما خواجه زاده از شهرستان دشتی به عنوان رابطین منتخب شهرستانی معرفی شدند.

 

 

کرمپور گفت: این دوره از جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان بیش از ۴۵۰ هزار عضو در بیش از هزار و ۹۶۰ شهر و روستا شرکت کردند که از یارانه ۵۰ درصدی خرید کتاب معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برخوردار شدند و بیش از ۳۵۰ کتابفروشی در کشور به اعضای جام باشگاه‌های کتابخوانی خدمات خرید کتاب را ارائه کردند. 

 

 

ایرنا بوشهر

 

 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه