کد خبـر : 7079
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۹

فعالان اقتصادی بوشهر در نمایشگاه بین الملی خرما شرکت کنند

آوای پارسیان : ابوالقاسم محمد زاده معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بیان کرد: چهارمین نمایشگاه بین المللی خرما وصنایع وابسته از ۵ تا ۸ آبان در نمایشگاه بین المللی فارس برگزار می‌شود که از فعالان حوزه خرما در استان می‌خواهیم در این نمایشگاه حضور فعال داشته باشند.

 

 

او افزود: این نمایشگاه با حضور فعالان استان‌های خرماخیز ایران و کشور‌های همسایه و همچنین رایزنان سازمان توسعه تجارت و کارشناسان برخی سفارتخانه‌ها برگزار می‌شود.

 

 

 معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر ادامه داد: برگزاری جلسات ویژه با حضور تجار داخلی و خارجی و برگزاری همایش‌های آموزشی با محوریت کشور‌های اوراسیا و اتحادیه اروپا، فدارسیون روسیه و کشور‌های عضو D۸ از برنامه‌های جنبی این نمایشگاه خواهد بود که می‌تواند فرصت خوبی برای معرفی توانمند‌ی‌های صنعت خرمای استان برای رسیدن به بازارهای مطلوب داخلی و خارجی باشد.

 

 

محمد زاده عنوان کرد: علاقه‌مندان برای حضور در چهارمین نمایشگاه بین المللی خرما وصنایع وابسته می‌توانند برای ثبت نام و کسب اطلاع بیشتر با شماره‌های ثابت ۰۷۱۳۲۳۰۲۱۱۱-۰۷۱۳۲۳۰۲۲۱۱ و شماره‌های همراه ۰۹۱۷۰۵۲۷۷۸۰-۰۹۱۷۰۵۲۷۷۸۵ تماس بگیرند.

 

انتهای پیام/ک       

باشگاه خبرنگاران جوان بوشهر   

 

 

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share