چهارشنبه, 16 آذر 1401 - Wednesday, 07 December 2022
کد خبـر : 708
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۱۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

گراوند: استان بوشهر بیشترین سهم را در اشتغال پارس‌جنوبی داشته باشد

گراوند: استان بوشهر بیشترین سهم را در اشتغال پارس‌جنوبی داشته باشد

آوای پارسیاناستاندار بوشهر گفت: مردم استان بوشهر باید بیشترین سهم را در اشتغال صنایع و شرکت‌های مستقر در پارس جنوبی داشته تا مشکل بیکاری در استان رفع شود.

https://media.mehrnews.com/d/2017/11/08/3/2629907.jpgعبدالکریم گراوند صبح چهارشنبه در نشست با اهل سنت شهرستان عسلویه اظهار داشت: در استان بوشهر شاهد وحدت و تعامل بسیار خوبی بین اقشار مختلف هستیم و وحدت شیعه و سنی در این استان زبانزد است.

وی به دسیسه‌ها و برنامه‌های دشمن برای ایجاد نفاق و گسترش دشمنی بین مسلمانان اشاره کرد و ادامه داد: در نقاط مختلف استان بوشهر از جمله عسلویه شاهد وحدت و همدلی مناسبی بین اهل سنت و تشیع هستیم.

استاندار بوشهر از تلاش ویژه برای رفع مشکلات مردم در نقاط مختلف استان خبر داد و اضافه کرد: در آینده نزدیک سفرهای شهرستانی در نقاط مختلف استان برگزار می‌شود که مشکلات و مطالبات مردم در شهرستان‌های استان بوشهر با ملاقات حضوری بررسی می‌شود.

وی از بررسی موضوعات مختلف شهرستان عسلویه در نشست با فرماندار و مسئولان این شهرستان خبر داد و بیان کرد: در سفر به شهرستان عسلویه، با مسئولان و مردم این شهرستان نشست‌هایی را خواهیم داشت و مسائل و مشکلات مختلف بررسی می‌شود.

گراوند با اشاره به استقرار صنایع عظیم نفت و گاز و پتروشیمی در شهرستان عسلویه، افزود: استان بوشهر میزبان این صنایع است و باید سهم مناسبی از آنها داشته باشد که یکی از موضوعات و مطالبات مردم موضوع اشتغال است که جوانان استان باید به صورت ویژه دیده شوند.

وی با بیان اینکه موضوع اشتغال در عسلویه به صورت ویژه بررسی می‌شود، خاطرنشان کرد: مردم استان بوشهر باید بیشترین سهم را در اشتغال صنایع و شرکت‌های مستقر در پارس جنوبی داشته تا مشکل بیکاری در استان رفع شود.

استاندار بوشهر از برنامه‌ریزی برای توسعه زیرساخت‌های بندری و افزایش ظرفیت پهلوگیری شناورها در بنادر استان، تصریح کرد: ساماندهی ته لنجی و بهبود معیشت ساحل نشینان را با جدیت دنبال می‌کنیم.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه