جمعه, 01 بهمن 1400 - Friday, 21 January 2022
کد خبـر : 7107
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

ساخت ۳ بیمارستان خصوصی در استان بوشهر

استاندار بوشهر گفت: ️اکنون سه بیمارستان توسط بخش خصوصی در استان بوشهر در حال ساخت است که تسریع در روند پیشرفت این مراکز درمانی با حمایت‌های ویژه از جمله پرداخت تسهیلات اعتباری در دستور کار قرار دارد.

به گزارش آوای پارسیان به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، احمد محمدی زاده صبح امروز در بازدید از مراکز درمانی در حال ساخت بوشهر اظهار داشت: ️اکنون سه بیمارستان توسط بخش خصوصی در استان بوشهر در حال ساخت است که تسریع در روند پیشرفت این مراکز درمانی با حمایت‌های ویژه از جمله پرداخت تسهیلات اعتباری در دستور کار قرار دارد.

 

 

استاندار بوشهر افزود: از سرمایه‌گذاران بخش درمانی حمایت ویژه می‌شود و راهکارهای لازم برای تسریع در تکمیل آنها در دستور کار قرار دارد که بر اساس برنامه مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

 

 

وی یکی دیگر از واحدهای درمانی در حال ساخت را بیمارستان ۱۷ شهریور دشتستان دانست و خاطرنشان کرد: این مرکز درمانی در حال ساخت است و بیمارستان عسلویه هم به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

 

 

محمدی زاده بیان داشت: چند واحد درمانی پیشرفته در شهرهای بوشهر، گناوه، عالیشهر، کنگان و دیگر نقاط استان بوشهر با مشارکت بخشی خصوصی و دولتی در حال ساخت هستند.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه