یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 7183
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۳۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

سرمایه گذار قطری‌ در عسلویه هتل و مجتمع گردشگری می سازد

 رئیس مرکز تجارت جهانی ایران گفت: در هفته دولت امسال ساخت یک هتل و مجتمع گردشگری در روستای "کنار خیمه" شهرستان عسلویه توسط سرمایه گذار قطری آغاز می‌شود.

آوای پارسیان: روابط عمومی استانداری بوشهر روز یکشنبه به نقل از محمد رضا سبزعلیپور در دیدار با استاندار بوشهر افزود:  این استان یکی از شریان‌های اصلی اقتصاد کشور به شمار می‌رود و رشد، شکوفایی و نوسازی اقتصاد این استان اعم از صنعت بویژه در میدان‌های نفت و گاز و پتروشیمی، کشاورزی و شیلات نقشی مهم در رشد و توسعه اقتصاد ایران دارد.

 

وی ادامه داد: سرمایه گذاران داخلی و خارجی اگر جایگاه ارزشمند استان بوشهر را بخوبی بشناسند، با توجه به استقبال مسئولان این استان، به طور قطع سرمایه خود را روانه این استان خواهند کرد.

 

استاندار بوشهر گفت: ظرفیت توسعه استان بوشهر در چند حوزه صنعت، تجارت، کشاورزی و گردشگری تعریف شده که باید برای استفاده و جذب سرمایه گذاران معرفی شود.

 

احمد محمدی زاده با تأکید بر اینکه آغوش مقامات و مردم خون گرم استان بوشهر به روی تمام سرمایه گذاران داخلی و خارجی باز  است از کارآفرینان و سرمایه گذاران خواست تا بوشهر را شهر و خانه دوم خود بدانند و این استان را هم یکی از هدف‌های سرمایه گذاری‌های به شمار آورند.

ایرنا بوشهر

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه