دوشنبه, 04 مهر 1401 - Monday, 26 September 2022
کد خبـر : 839
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

گشت‌های محله‌ای در بوشهر فعال می‌شود

گشت‌های محله‌ای در بوشهر فعال می‌شود

آوای  پارسیان به گفته وی، گشت بسیج محله مانند اول انقلاب باهماهنگی با نیروی انتظامی، قوه قضاییه و شورای تامین که استاندار و فرمانداران در راس آن می باشند، انجام شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به از فعال شدن گشت های بسیج در محلات استان خبر داد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سردار علی رزمجو در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: گشت بسیج محله مانند اول انقلاب باهماهنگی با نیروی انتظامی، قوه قضاییه و شورای تامین که استاندار و فرمانداران در راس آن می باشند، انجام شود.https://media.mehrnews.com/d/2016/09/25/3/2220770.jpg?ts=1486462047399

وی با بیان اینکه هدف این گشت تقویت امنیت است ادامه داد: مثلا اگر کسی پارکینگ نداشت، دغدغه سرقت ماشین خود در خیابان را نداشته باشد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه اجرای برنامه های عمرانی، آبادانی و کمک به معیشت مردم در اولویت سپاه است، افزود: قریب هزار پروژه از هفته بسیج در استان در راستای محرومیت زدایی آغاز یا افتتاح می شود. ضمن اینکه راه اندازی صندوق قرض الحسنه خودجوش مردمی راه حلی است که توسط خود مردم بخشی از مشکلات معیشت رفع می شود که در دستور کار قرار گرفته است.

سردار رزمجو طرح سلامت را یکی دیگر از برنامه های بسیج عنوان کرد و افزود: تیم های پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ساماندهی شده و به مناطق محروم اعزام خواهد شد.

وی خطاب به مدیران عنوان کرد: امیدواریم مدیران کل دستگاه های اداری در هفته بسیج برنامه های ویژه ای برای پرسنل برگزار کنند و از مدیر فعال در آخر هفته بسیج تقدیر خواهد شد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه