پنج شنبه, 16 تیر 1401 - Thursday, 07 July 2022
کد خبـر : 923
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

سارق مسلح مغازه‌های برازجان دستگیر شد+تصاویر

سارق مسلح مغازه‌های برازجان دستگیر شد+تصاویر

آوای پارسیان فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: این سارق 25 ساله سابقه دار که سال قبل نیز به اتهام تیرانداری به یک اداره دولتی دستگیر و به زندان رفته بود، تا کنون به 5 فقره سرقت مسلحانه از مغازه های شهر برازجان اعتراف کرده است.

خلیج فارس: فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری سارق مسلحی خبرداد که با اسم مستعار "بهنام شب رو "با تهدید اسلحه از مغازه های شهر برازجان سرقت می کرد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سردار خلیل واعظی در تشریح جزییات بیشتری از عملیات شب گذشته پلیس گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه وجه نقد از چند سوپرمارکت در شهر برازجان پلیس آگاهی شهرستان دشتستان با تشکیل تیم های عملیاتی ویژه شناسایی و دستگیری سارق را در دستور کار قرار داد.

وی با بیان اینکه سارق در ساعات پایانی شب پس از پوشاندن سر و صورت خود با اسلحه کلت کمری وارد مغازه شده و با تهدید فروشنده، وجوه نقد را به سرقت می برد اظهار داشت: با تحلیل سرقت های رخ داده مسیرهای احتمالی حرکت سارق تحت  پوشش های انتظامی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: حدود ساعت یک  بامداد جمعه سوم آذر بعد از خلوت شدن خیابان دانش آموز برازجان، سارق پس از ورود به مغازه ای در این خیابان در طرح عملیاتی پلیس قرار گرفت که پس از تعقیب و گریز با سرعت عمل تیم عمل کننده پلیس، سارق دستگیر و به پلیس آگاهی برازجان منتقل شد.

وی خاطرنشان کرد: این سارق 25 ساله سابقه دار که سال قبل نیز به اتهام تیرانداری به یک اداره دولتی دستگیر و به زندان رفته بود، تا کنون به 5 فقره سرقت مسلحانه از مغازه های شهر برازجان اعتراف کرده است.

به گفته این مقام ارشد پلیس، از این سارق یک قبضه اسلحه و موتورسیکلت مورد استفاده در سرقت ها کشف شد و مالبختگان نیز در مواجهه حضوری وی را شناسایی کردند.

سردار واعظی با بیان اینکه احتمال می رود سرقت به همین شیوه در برخی دیگر از شهرستانهای استان نیز در سوابق این متهم باشد تصریح کرد: وی جهت تحقیقات تکمیلی همچنان در اختیار پلیس می باشد.
 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه