شنبه, 29 دی 1397 - Friday, 18 January 2019
کد خبـر : 3382
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ ۱۹:۴۴

جنایت فجیع مرد افغان

جنایت فجیع مرد افغان

آوای پارسیان: مرد افغان که در جنایتی هولناک چهار عضو خانواده‌اش را سر بریده بود، هنگام فرار به کشورش دستگیر شد.

به‌ گزارش «آوای پارسیان» به نقل از فرارو؛ شامگاه دوشنبه 20 فروردین مأموران پلیس شهرستان مبارکه اصفهان در جریان قتل دو زن و دو کودک در یک خانه قرار گرفتند. مأموران با حضور در صحنه این جنایت اجساد زنی باردار، زنی 45 ساله و دو کودک 2 و 4 ساله را پیدا کردند که به شکل فجیعی به‌ قتل رسیده بودند.

با توجه به حساسیت این پرونده بلافاصله بازپرس ویژه قتل اصفهان دستور انجام تحقیقات جنایی را صادر کرد و کارآگاهان تلاش برای شناسایی قاتل را آغاز کردند.

بررسی‌های مقدماتی نشان داد عامل این جنایت از اتباع افغان و همسر یکی از مقتولان - زن 45 ساله- است و قاتل پس از این جنایت قصد خروج از مرزهای شرق کشور را دارد. با این سرنخ مأموران پلیس آگاهی اصفهان با گرفتن نیابت قضایی و هماهنگی با پلیس کرمان تحقیقات خود را برای ردگیری جنایتکار فراری پیگیری کرده و سرانجام او را به دام انداختند.

سرهنگ حسین حسین‌زاده، جانشین رئیس پلیس اصفهان گفت: «عامل این قتل عام وحشیانه قصد داشت از مرزهای شرقی کشور به افغانستان برود که در کرمان شناسایی و دستگیر شد. مرد افغان در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت قربانیانش را به‌خاطر مسائل اخلاقی به قتل رسانده است.»

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه