چهارشنبه, 03 بهمن 1397 - Wednesday, 23 January 2019
کد خبـر : 3596
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۷:۰۸

پذیرش دانشجو در علمی-کاربردی‌ دولتی ممنوع!

پذیرش دانشجو در علمی-کاربردی‌ دولتی ممنوع!

آوای پارسیان: وی ادامه داد: دانشجویان فعلی می‌توانند ادامه تحصیل خود را داشته باشند اگر هم در مواردی دانشجویان درسشان را تمام نکرده باشند؛ با هماهنگی‌های لازم با دانشگاه جامع علمی وکاربردی زمینه جابجایی این گروه را فراهم می‌کنیم.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم کاربردی که به بوشهر سفر کرده، از ممنوعیت پذیرش دانشجو در مراکز دولتی این دانشگاه خبر داد و گفت: پذیرش دانشجو در این مراکز منوط به واگذاری مدیریت به بخش خصوصی می باشد.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ بهرامی نسب ادامه داد: برای 300 واحد دانشگاه علمی وکاربردی که وابسته به دولت هستند واگذاری به بخش خصوصی شرط پذیرش دانشجوی جدید درنظر گرفته شده است.

وی گفت: بنابراین چنین مراکزی به همین شکل موجود می‌توانند به کار خود ادامه دهند به شرطی که به بخش خصوصی واگذار شوند و اگر  به هر دلیلی این واگذاری انجام نشود از مهرماه امسال مجاز به پذیرش دانشجو نخواهند بود.

معاون دانشگاه علمی کاربردی کشور با اشاره به اینکه تصمیم مذکور از سوی دولت ابلاغ شده، تصریح کرد: دانشجویان فعلی می‌توانند ادامه تحصیل خود را داشته باشند اگر هم در مواردی دانشجویان  درسشان را تمام نکرده باشند؛ با هماهنگی‌های لازم با دانشگاه جامع علمی وکاربردی زمینه جابجایی این گروه  را فراهم می‌کنیم.

بهرامی نسب ادامه داد: هم اکنون در کشور 400 هزار نفر دانشجو در 700 رشته دانشگاه جامع علمی کاربردی مشغول تحصیل هستند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه