یکشنبه, 29 مهر 1397 - Sunday, 21 October 2018
کد خبـر : 3618
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۶:۲۶

تداوم گردوغبار در استان

تداوم گردوغبار در استان

آوای پارسیان: کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: به سبب وزش باد، گرد و غبار و کاهش دید پدیده غالب استان طی امروز و فردا است.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ پیام مساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت آب و هوایی در استان اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده وزش باد شمالی در استان بوشهر است.

وی اضافه کرد: به همین سبب شاهد تلاطم دریا به خصوص در قسمت‌های مرکزی و جنوبی خلیج فارس خواهیم بود و همچنین به سبب وزش باد غالبا شمالی گردو غبار و کاهش دید پدیده غالب استان طی امروز و فردا است.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد:‌ برای ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش باد ،گردو غبار و کاهش دید پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: جهت وزش باد متغیر غالباً شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۴ کیلومتر در ساعت گاهی به طور لحظه ای بیش از ۴۴ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

مساعدی بیان کرد: در این مدت ارتفاع موج در قسمت‌های شمالی خلیج فارس ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر گاهی ۱۲۰ سانتیمتر و در قسمت‌های مرکزی و جنوبی ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر گاهی ۱۸۰ سانتیمتر خواهد بود.

وی افزود: فردا زمان جزر اول ساعت یک و ۳۷ دقیقه بامداد، مد اول دریا ساعت هشت و ۱۵ دقیقه، جزر دریا ساعت ۱۴ و ۱۳ دقیقه و مد دوم دریا ساعت ۲۰ و هشت دقیقه خواهد بود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اضافه کردن نظر