شنبه, 27 بهمن 1397 - Saturday, 16 February 2019
کد خبـر : 3831
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۶:۵۳

استان بوشهر در آستانه خاموشی

استان بوشهر در آستانه خاموشی

آوای پارسیان: شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر اعلام کرد: در صورت عدم رعایت مدیریت مصرف، شاهد خاموشی خواهیم بود.

شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر اعلام کرد: در صورت عدم رعایت مدیریت مصرف، شاهد خاموشی خواهیم بود.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ همزمان با گرمتر شدن هوا از یک سو و کاهش تولید برق به دلیل کم شدن نزولات آسمانی در سال گذشته که تولید نیروگاههای برق آبی را کمتر کرده، شرکت برق استان اعلام کرد: ناگزیر به مدیریت بار شده ایم.

هرچند طی روزهای اخیر در شبکه های اجتماعی پیام هایی مبنی بر زمان بندی یک ساعته قطع برق بصورت منطقه ای در استان منتشر شده، ولی در اطلاعیه شرکت برق استان به این مورد اشاره شفافی نشده است.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

به دلیل کاهش نزولات آسمانی در ‌سال آتی و گذشته باعث شده ذخیره آب پشت سدهای برق آبی به شدت کاهش پیدا کند، به حدی که ظرفیت تولید برق این نیروگاه ها به شدت کاهش پیدا کرده است.

لذا با توجه به رشد فزاینده مصرف و محدودیت های ایجاد شده مدیریت بار در برنامه کاری قرار گرفت که امید است این مشکل با مدیریت مصرف توسط مردم عزیز مرتفع گردد.

این محدودیت ایجاد شده اهمیت مدیریت و مصرف بهینه برق را دو چندان می کند قطعاً مصرف بهینه برق نقش بسزایی در گذر تابستان بدون قطعی دارد.

عدم اعمال مدیریت مصرف انرژی برق باعث، ایجاد محدودیت در برق رسانی به مشترکان می گردد.

لذا خواهشمند است کلیه مصرف کنندگان برق با مدیریت مصرف خصوصا استفاده وسایل پرمصرف مانند اتو، لباسشویی، جارو برقی در صبح ها بجای ساعت های پیک بار (ظهر تا آخر شب)، ما را در خدمات رسانی مطلوب و تامین برق پایدار یاری نمایند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه