شنبه, 27 بهمن 1397 - Saturday, 16 February 2019
کد خبـر : 3833
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۶:۵۹

انتقال گردوخاک از عراق بر روی دریا

انتقال گردوخاک از عراق بر روی دریا

آوای پارسیان: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از احتمال انتقال گردوخاک از کشور عراق بر روی دریا خبر داد.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ نادر شفیع‌خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت آب و هوای استان بوشهر اظهار داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده آرامش نسبی جو و دریا در سطح استان است.

وی اضافه کرد: بر روی دریا و عمدتا در فاصله دور از ساحل به سبب افزایش موقت سرعت وزش باد شمال غربی، خلیج فارس در قسمت های غربی آن طی ظهر امروز تا بامداد فردا تا حدودی مواج پیش بینی می شود.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: همچنین به سبب وزش این باد، انتقال گردوخاک از کشور عراق بر روی دریا دور از انتظار نیست.

شفیع‌خدایی بیان کرد:‌ برای ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و در برخی نقاط مه صبحگاهی و بر روی دریا گاهی وزش باد و گرد و غبار پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد غالباً جنوب غربی تا شمال غربی با سرعت هشت تا ۲۸ کیلومتر در ساعت و گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا بین ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر  افزود: فردا زمان جزر اول دریا در بندر بوشهر ساعت یک و ۵۶ دقیقه بامداد، مد اول ساعت هشت و ۳۸ دقیقه، جزر دوم ساعت ۱۶ و ۳۴ دقیقه و مد دوم ساعت ۲۲ و ۴۶ دقیقه خواهد بود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه