شنبه, 31 فروردين 1398 - Saturday, 20 April 2019
کد خبـر : 3969
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۷:۱۴

وزیر نفت: امسال بنزین گران نمی‌شود

وزیر نفت: امسال بنزین گران نمی‌شود

آوای پارسیان: وزیر نفت گفت: هم اکنون بنزین به اندازه کافی در کشور وجود دارد و فعلا برنامه ای برای افزایش قیمت آن نداریم.

به گزارش عصرایران به نقل از صدا و سیما، بیژن نامدار زنگنه در حاشیه جلسه هیئت دولت گفت: هم اکنون در کشور به اندازه کافی بنزین برای توزیع در جایگاه ها وجود دارد و اخباری که مبنی بر نبود بنزین سوپر در بعضی از جایگاهها شنیده می شود بصورت مقطعی است.

وی افزود: ممکن است که بعضی از جایگاه ها به دلایلی از دریافت بنزین سوپر به اندازه کافی جا مانده باشند اما بنزین به اندازه کافی ذخیره شده و کشور با مشکل کمبود بنزین مواجه نیست.

زنگنه درباره شایعات مبنی بر افزایش قیمت و دو نرخی شدن بنزین هم گفت: دولت هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت یا دو نرخی کردن بنزین نداشته و تا پایان سال توزیع بنزین با قیمت های فعلی انجام می گیرد.

وزیر نفت افزود: قرارداد نفتی بین ایران و آذربایجان پیرامون میدان های نفتی الوند و البرز اخیرا با صحبت های غیرکارشناسی به عنوان قراردادی زیان ده معرفی شده که از همین جا اعلام می کنم این صحبت ها هم غیرکارشناسی و هم غیر حقوقی است و قرارداد فی ما بین ایران و آذربایجان درباره این دو حوزه نفتی قراردادی توسعه ای منجر به بهره برداری با سود پنجاه، پنجاه بین دو کشور بسته شده است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیدگاه‌ها  

0 #1 Guest 1397-06-23 14:30
نه جان خودت این یکی هم گران کنید تا همه چیز تکمیل بشه
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه