دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 - Sunday, 19 May 2019
کد خبـر : 4020
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۹:۴۴

بازداشت سارقان مسلح حادثه جمعه شب اهواز

بازداشت سارقان مسلح حادثه جمعه شب اهواز

آوای پارسیان: فرمانده انتظامی خوزستان گفت: چهار سارق مسلح که جمعه شب یک پلیس وظیفه را در اهواز به شهادت رسانده و از صحنه متواری شدند با تلاش ماموران انتظامی اهواز دستگیر شدند.

سردار حیدر عباس زاده در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: محل اختفاء این سارقان در یکی از شهرستانهای همجوار اهواز با کار کارشناسی و تخصصی پلیس شناسائی و در کمتر از پنج ساعت این سارقان دستگیر شدند.
وی اضافه کرد: 2 نفر از این سارقان از ناحیه گردن و بازو شب گذشته توسط پلیس مجروح شده بودند.
سردار عباس زاده گفت: پلیس تحقیقات خود را از این سارقان آغاز کرده و جزییات بیشتری از این افراد متعاقبا در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
وب گفت: شب گذشته ساعت 21:30 دقیقه ماموران کلانتری 27 حین گشت زنی به یک دستگاه خودروی پژو 405 ویک دستگاه پرایدپلاک مخدوش مشکوک شده که دستور ایست را صادر کردند.
وی افزود: پس از توقیف یکی از خودروها چهار سرنشین خودرو بلافاصله به سمت ماموران تیراندازی کردند که با آتش متقابل پلیس روبرو شدند.
سردار عباس زاده اظهار داشت: در این درگیری سرباز وظیفه 'مهرزاد خیری' به درجه رفیع شهادت نائل و ستواندوم 'ابراهیم عبیات' نیز به صورت سطحی مجروح شد.
وی ادامه داد: در این درگیری سه نفر ازسارقان مسلح مجروح که یکی از آنان در صحنه درگیری دستگیر شده و 2 دستگاه خودروی سرقتی توقیف و ابزارسرقت از آنان هم کشف گردید .

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه